Wpis z mikrobloga

Przypomnę pewną akcję o której dowiedziałem się parę miesięcy temu. Jest sobie gość na TikToku Nekoglai z Mołdawii. Kontent rakotwórczy jak to tiktok, ale w pewnym momencie coś się zmieniło. Otóż parę miesięcy temu nagrał ten filmik w którym wyśmiewał słynny filmik z rosyjskim żołnierzem, który ciągle odrzuca granaty zrzucane z ukraińskiego drona. No i niestety dla niego akurat w tym czasie przebywał w Rosji, szybko capnęła go policja, okradziono mu sprzęt, był bity, gwałcony butelką, wyrywano mu włosy, podpalano papierosami skórę i trzymano go przez większość czasu w izolatce. Wypuszczono go pod koniec miesiąca wygolonego i pobitego po tym jak nagrał ten filmik w którym przepraszał za swoje słowa.

No i co z tego wynikło? A chłopak taką nienawiść do ruskich załapał, że spora część jego nowszych filmików to antyrosyjskie, proukraińskie nagrania, organizuje zbiórki sprzętu i zebrał kilka terenówek dla Ukraińskiego Wojska, sporo dronów, ciągle pokazuje się z ukraińską flagą i tak dalej. Powiedział też, że ma nadzieje, że gdy Rosja zostanie zmuszona do reparacji on sam dostanie odszkodowanie i wyda jeden milion by poznać typa, który go torturował. Jaki płynie z tego morał? Nie wiem, sami coś wymyślcie, wnioski nasuwają się same.

Nikołaj stwierdził, że rosyjski rząd jest zorganizowaną grupą przestępczą. - To bandyci, okrutni, krwiożerczy, żądne pieniędzy szumowiny, które są zdolne do wszystkiego, by zachować swoje wpływy i pieniądze. Nigdy nie wrócę do Rosji i żaden z moich przyjaciół nie odwiedzi Federacji Rosyjskiej, dopóki władze się nie zmienią


#ukraina #wojna #rosja #tiktok #wholesome #internet #zbiorka
Pobierz Kagernak - Przypomnę pewną akcję o której dowiedziałem się parę miesięcy temu. Jest s...
źródło: 448ebdabbc4f1f25aaa9fe6cbdb8b4db52cef7ecced7cddc6d389481286d9be5
Kagernak - Przypomnę pewną akcję o której dowiedziałem się parę miesięcy temu. Jest s...
  • 4
@Kagernak:

No i niestety dla niego akurat w tym czasie przebywał w Rosji, szybko capnęła go policja, okradziono mu sprzęt, był bity, gwałcony butelką, wyrywano mu włosy, podpalano papierosami skórę i trzymano go przez większość czasu w izolatce. Wypuszczono go pod koniec miesiąca wygolonego i pobitego


A mogli zabić, a tylko go zgwałcili i torturowali.

Coraz bardziej przekonuję się do ruskiego miru.
@timeofthe: No nie była to moim zdaniem żadna większa obraza, ale jak widać rosyjskie służby są już ostro przeczulone na taki temat więc gościowi się dostało. O wojsku można gadać tylko bardzo dobrze w superlatywach a cokolwiek poniżej podchodzi pod paragraf. Do piętnastu lat więzienia za obrazę jest w nowych przepisach a na dodatek od jakiegoś czasu tyczy się to też Wagnerowców. Jedno złe słowo nagrane i możesz mieć przesrane do
Kagernak - @timeofthe: No nie była to moim zdaniem żadna większa obraza, ale jak wida...