Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Po paru latach pracy w IT do której poszedłem głównie dla hajsu jak jeszcze koniunktura na rynku była spoko chce spróbować czegoś innego. Planuje w tym roku rozpocząć studia zaoczne na kierunku #dietetyka w #krakow. Szczerze nie zależy mi na prestiżu uczelni czy poziomie a raczej na tym by relatywnie łatwo było łatwo się prześlizgać z semestru na semestr i żeby ludzie byli spoko. To co potrzebne naucze sie na własną rękę. Jeden papier już mam więc nie mam jakieś dużej presji. Nie jestem z Krakowa, przeprowadziłem się tu nie dawno z mniejszego miasta. Fajnie by było mieć na roku ludzi podobnych do mnie - spoza KRK, nie chce też studiować z bananami.
Ktoś coś?

Młodszy kuzyn zdaje mature i wybiera się na studia i jakoś mnie tak tknęło żeby coś też zrobić ze swoim życiem bo już lvl 25 za mną xd.

#studia #studbaza #zaoczne



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 3
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Wiesz byq, gdyby w dietetyce płacili te pare lat temu tyle co w IT wtedy, gdzie byle świeżak w trakcie studiów dostał 3-4k na ręke, a na śmieciówce to i średnią krajową na start szło ogarnąć, to bym poszedł w tym kierunku bo bardziej mnie to jarało. Aktualnie ciężko o robote w mojej branży osobie z ok 2 letnim doświadczeniem. Ja sam przestaje to czuć ale będe
  • Odpowiedz