Wpis z mikrobloga

#przegryw
Ja już nic nie chcę od życia, już nie chcę tych willi z basenami, lamborghini urusów na podjeździe i pięknych panienek wokoło. Ja chcę tylko jakąś spokojną pracę bez dużego kontaktu z ludźmi, nie muszę dużo zarabiać, starczy 5k, wynająć sobie kawalerkę gdzieś gdzie nie ma patusów ani oskariatu, mieć jakieś spokojne, nierzucające się w oczy auto typu fabia czy coś i tak sobie żyć spokojnie. Ja już nie mam wymagań od tego życia.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzkodaTypa: 5k to jest teraz minimum żeby mi chociaż na tą kawalerkę, jedzenie i opłaty starczyło, mówię o brutto oczywiście
Zresztą teraz około 5k brutto to można w biedronce na magazynie wyciągnąć więc to chyba jednak nie tak dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eisil: chcę podjąć jakąś pracę która mi na to pozwoli, od pół roku uczę się programowania i już tworzę własne skromne projekty. Może mi się uda za rok, dwa wbić gdzieś do IT na stanowisko juniora a jak się z jakiegoś powodu nie uda to idę do biedronki na magazyn bo można tam osiągnąć te 4,5k brutto jak zdobędę doświadczenie
Jak będę już zarabiał to pozostałe kroki są już tylko
  • Odpowiedz
@eisil: dzięki! nie mam niestety wykształcenia w tym kierunku, ale tworzę własne projekty, np. tworzę stronę w której spisuję wzory i twierdzenia matematyczne, coś podobnego jak strona matemaks.pl
I mam nadzieję że to mi jakoś pomoże wbić się do branży. Ewentualnie jak będzie i tak ciężko znaleźć pracę to pójdę na jakąś uczelnię i zrobię sobie wykształcenie.
  • Odpowiedz