Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Nie mi mówią a pisowskiem urzędasowi, który pisał przemówienia głowie obcego państwa


Człowiekowi który dba o interesy Polski napisał, to jest droga dyplomatyczna, obaj są urzędnikami państwowymi a to ich oficjalne stanowiska.

Każde państwo tak reaguje nie zależnie od tematu.


Nie każde państwo ma za uszami nierozliczone ludobójstwo.

już człowiek zmęczony tym spamem nakręcanym przez bezmyślne boty


To odpocznij i skończ nazywać prośby o upamiętnienie ofiar zbrodni spamem botów bo
@Aquamen: Z moich obserwacji wynika, ze najwięksi krzykacze to ofiary zbrodni wołyńskiej ma w dupie i o żadną pamięć im nie chodzi a o zwykłe jątrzenie i nienawiść i zbijanie kapitału politycznego na krwi ofiar.
Największym ich sukcesem będzie usztywnienie stanowiska Ukrainy i podział między narodami, którym udało się zbudować silną więź w ostatnich czasach. Polska zyskała olbrzymi soft-power w regionie, który pójdzie na zmarnowanie przez nieumiejętną politykę w stosunku do
Przepraszanie Polaków za Wołyń byłoby niefortunne i nie na miejscu


@Aquamen: jak jesteś takim specjalistą od zbrodni UPA, to jak wyglądała struktura tej organizacji i ile członków liczyła?

No na pewno skoro zabierasz głos, musisz mieć pojęcie o temacie, prawda?

Przecież nie jesteś głupim ruskim trolem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tłumaczyłem się już wiele razy, więcej nie będę, użyj funkcji szukaj.


@Aquamen: czyli jesteś typowym ruskim trollem, który nie ma absolutnie żadnych argumentów ale próbuje się awanturować szerząc swoją porpagande

Nowe nie znałem
@Aquamen:aa czyli pożyteczny idiota ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Słuchaj, powiem jak to będzie dalej wyglądać.

Podczas gdy my wysyłamy czołgi, a Niemcy czapki, to właśnie Niemcy będą później odbudowywać Ukrainę i robić interesy na ich terenie, bo przez takich nacjonalistycznie skrzywionych dzieciaków na usługach kremla, tylko zniechęcimy wszystkich (znowu) do polski :p