Wpis z mikrobloga

@kartofel: po #!$%@? trzymał coś wartosciowego na klatce, od tego jest piwnica / komórki lokatorskie

choć i tam dzbany zaczynają robić syf. Ja ostatnio zauważyłem, że w piniwcy jakiś gamoń zastawił część kortyarza kartonami, bo się pewnie w jego kanciapie już nie mieszczą. Jak mnie to #!$%@? to po prostu #!$%@?ę za drzwi i niech się z tym dzieje co chce.
@kartofel żeby przejść może i nie przeszkadza ale jak do siebie musiałem wnieść duży telewizor to ja #!$%@? ile było przestawiana tego całego szajsu na polpietrach. jeden kretyn nawet 3 rowery do siebie poprzypinal wiec nie bardzo bylo jak to ruszyc. powodzenia też jak ktoś będzie remont robić i będzie miał do wniesienia jakieś większe płyty karton gips
@kartofel Pamiętam że jak w latach 90 chodziłem do podstawówki u mnie na wsi to stojak na rowery był tuż przy furtce szkoły, nikt nie miał żadnych zapięć i nigdy żadnych kradzieży nie było aż jednego roku tuż po komuniach gdzie multum dzieci dostało nowe rowery ktoś podjechał podczas lekcji z przyczepką zgarnął większość nowych i odjechał. Ja miałem BMX którego moja mama odkupiła od sąsiada za 30zl ( ͡º ͜
@uuugg @secs wyżej odpisywałem na wasze bzdurne zarzuty.


@kartofel: to twoje tezy są idotyczne. Jeżeli to są najlepsze wpisy na jakie stać platformę to PiS ma trzecią kadencję murowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem zaczęliśmy się cywilizować a teraz


@KotBojowy: ten "proces cywilizacji" to polegał na tym że z populacji Polski trwale zostało usuniętych kilka mln Polaków od ~2004, w tym ogrom aktywnej patologii do ziemi obiecanej Holandii

Przepis na bezpieczny kraj: bądź nieatrakcyjnym i trudnym kierunkiem emigracji dla patologii z sąsiednich krajów + stwórz warunki do wyjazdu lokalnej patologii
@kartofel: zawsze kradli. Tobie polityka rozwala banie widzę, że jakoś jej nie widziałeś że to proces ciągły. Złodziejstwo to sposób na życie bandytów i to się nigdy nie zmieni niestety
@Polasz Fajna tabelka, ale mnie nie przekonuje.
Od 2014 roku przestępstwo kradzieży było definiowane jako kradzieżą mienia którego wartość nie przekracza 25% płacy minimalnej. Płaca minimalna rosła. Po 2018 trochę sobie uproszczono i próg wynosi 500zl. Od przyszłego roku ma wynosić 1000zl. To ładnie wpływa na statystyki.
Dołóż sobie fakt że policja potrafi Ci odmówić wszczęcia działania bo od razu zakładają że tego przysłowiowego roweru i tak nie uda sie odnaleźć.
Do