Wpis z mikrobloga

Rany boskie. Gram i gram i gram i gram. Gdybym miał tydzień wolnego to bym nie odchodził sprzed telewizora. Ileż pracy musieli w to włożyć, ile pomysłów, dopracowania, detali widać na każdym kroku.
I jeszcze zerkne co jest za wzniesieniem i jeszcze sprobuje pokonać Hinoxa, a może odwiedzę podziemia, a może przejdę coś w chmurach
Co krok wracają flashbacki z BOTW z miejsc, które tam odwiedzalem i zachwycam się tym jak sie zmieniły. Chyba będę płakał jak skończę te wspaniałą przygodę (,)
#zelda #nintendo #nintendoswitch #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@pluktrux: niedawno powiedzieli, że w tym roku fiskalnym nie wydadzą żadnego nowego sprzętu to poczekasz sobie do min. kwietnia 2024, a zważywszy, że nikt nie wydaje konsol w połowie roku to najwcześniej wyjdzie switch 2 w q4 2024, a my już gramy
  • Odpowiedz
a zważywszy, że nikt nie wydaje konsol w połowie roku to najwcześniej wyjdzie switch 2 w q4 2024,


@zjadlbym_kebaba: Patrząc że Switch wyszedl 3 marca, premiera w kwietniu nie wydaje mi sie mocno abstrakcyjna. No ogolnie jak ktos nie ma cisnienia, to czekanie jest zawsze dobra opcja, z tym ze tu mowimy o stracie na poziomie 1-2 stowek maks.
  • Odpowiedz
  • 1
@haabero mam podobne odczucia, ogrom swiata jaki zbudowali jest naprawde przytlaczajacy.
obranie sobie odleglego (5min) drogi celu, spowosowal ze od 3dni ciagle zbaczam z kursu I robie poboczne questy I misje.
  • Odpowiedz
@haabero: Ja mam znowu problem z Zeldą. Bo o ile te pierwsze 15h w tej grze jest genialne, tak im dalej w las tym więcej tych samych powtarzalnych schematów. Z każdą kolejną godziną nudzi się coraz bardziej.
  • Odpowiedz