Wpis z mikrobloga

#rower #strava #huawei Mireczki Potrzebuję Waszej pomocy, mianowicie posiadam licznik rowerowy z GPS igpsport Bsc100s z czujnikami prędkości oraz kadencji. Są one sparowane z licznikiem i wyświetlają te dane w aplikacji igpsport z której to są eksportowane do Strava. Posiadam również zegarek Huawei GT 2 Pro który mierzy mi tętno i teraz pytanie do Was jak zrobić aby w Stravie pokazywało mi dane z aplikacji Igpsport a tętno z Huawei zdrowie ale tylko tętno bez trasy GPS, bez prędkości itp to chciałbym aby importowało się z licznika? Ewentualnie może da się jakoś sparować licznik z zegarkiem i udostępniać tętno bezpośrednio do licznika i apki igpsport.?
  • 4
  • Odpowiedz
@HaSSaN: taktyk do obserwacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam ten sam zegarek i ubolewam, że nie łączy się on z czujnikami bluetooth. Mimo iż huawei dodał synchronizację do strava to do pełni szczęścia brakuje obsługi zew czujników..
  • Odpowiedz
  • 0
ślę o zakupie jakieś opaski do tętna ;(


@bb-8: No właśnie nie, mam fajny smarthwatch z pomiarem tętna a nie mogę go wykorzystać do stravy, nie widzi mi się nawet nie sam zakup opaski co jej zakładanie i wożenie ze sobą rowerem.
  • Odpowiedz