Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: zabawne, bo pewnie obok tej szkoły jest z 10 żabek czy monopolowych z alkoholem i papierosami, ale jakoś ten geniusz nie grzmi, że sprzedają wódę obok szkoły xDDDDD
  • Odpowiedz
Co on myśli że dzieci będą wykradać pistolety na przerwie czy jak?


@Cierniostwor: yyyy

nie wiem jaki tutaj zaszedł proces myślowy


@varres: nie wiem co wy widzicie w tym dziwnego, skoro nawet w Stanach NIE WOLNO otwierać sklepów z bronią w pobliżu szkół, czy też nawet najczęściej w strefach zamieszkania.

Z jakichś powodów uchwalili takie prawo.
  • Odpowiedz
  • 12
nie wiem co wy widzicie w tym dziwnego, skoro nawet w Stanach NIE WOLNO otwierać sklepów z bronią w pobliżu szkół, czy też nawet najczęściej w strefach zamieszkania.


Z jakichś powodów uchwalili takie prawo.


@majk3l: W całym USA czy tylko w kilku stanach? Powody są takie jakie wskazuje Zandberg: jestem chorobliwie przewrażliwiony bronią i nie chce jej widzieć na oczy.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Takim, który powoduje, że gnata może mieć więcej osób, a nie tylko ja, a widzisz ja chcę, w razie czego być jedynym w okolic, który akurat ma go przy sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniej promocji gnatów, mniej ludzi którzy mogą mi zagrozić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@majk3l: no ale w stanach w wielu regionach broń kupisz na tzw dowód.
W Polsce nie ma takiej możliwości.
Sam nie popieram powszechnego dostępu do broni ale tego typu post to przewrażliwienie.
Dzieciak tam nie pójdzie i nie kupi gnata od ręki. Zresztą nawet jakby rzekomo ten sklep miał go zachęcić do nabycia broni nielegalne to o ile nie należy do albańskiej mafii lub nie ma kontaktu z syryjskimi dzihadystami to
  • Odpowiedz
Załatwić broń palna w Polsce jest dla takiej postronnej osoby #!$%@? trudno.


@AdamKarolczak02137: zgoda, ale co to ma do rzeczy?

Dzieciak tam nie pójdzie i nie kupi gnata od ręki.


@AdamKarolczak02137: no nie, ale ani Zandberg tego nie powiedział, tylko wykopki, ani nie taki jest cel odsuwania sklepów z bronią od szkół.

Z całym brakiem szacunku jakim go darzę to nie można jednak przeinaczać jego słów czy też rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Problem z dupy. To tak, jakby się czepiać, że apteka koło szkoły sprzedaje substancje uzależniające, jak opioidy albo medyczną marihuanę xD Przecież taki dzieciak nie wejdzie i nie kupi broni, bo po prostu nie może. Podobnie z lekami narkotycznymi w aptece, które są dostępne tylko na receptę.
  • Odpowiedz
ani nie taki jest cel odsuwania sklepów z bronią od szkół.


@majk3l: a jaki? Nie będą tam strzelać- w sensie prawdopodobieństwo takie jak 100 km od tego sklepu. Nie ma na to realnych dowodów.
  • Odpowiedz