Wpis z mikrobloga

Według tego filmu i tej strony wygląda na to, że od 2024 roku absolwenci polskich uczelni i lekarze nie będą mogli ubiegać się o prawo wykonywania zawodu lekarza w Stanach Zjednoczonych. Czyżby początek uniemożliwiania polskim lekarzom emigracji za granice przez PiS? UE też zaczyna kręcić nosem na nasze przyszłe dyplomy z powodu masowego otwierania wydziałów wydmuszek, na których poziom nauczania jest mocno wątpliwy. #medycyna #lekarski #studia #studbaza #usmle

https://wfme.org/recognition/accrediting-agencies-status/
Bipolar- - Według tego filmu i tej strony wygląda na to, że od 2024 roku absolwenci p...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
Bipolar- - Według tego filmu i tej strony wygląda na to, że od 2024 roku absolwenci p...
  • 5
@Bipolar-: a w sumie co za różnica - i tak się dostanie tam na jakąkolwiek sensowną specjalizacje nie było szans z Polski. Tam można było co najwyżej jako rodzinny/gp pracować, nawet na chirurgie ogólna było bardzo ciężko się dostać. I nie mówię o samym usmle, bo to to był najmniejszy problem a o same interview (gdzie trzeba było przedstawić CV a w nim praktyki w USA). Znam jedną osobę która tam
@pieknylowca: Wiadomo, że Azjaci i Hindusi to mocna konkurencja. Ja myślę, że nie jest aż tak źle jak mówisz. Jednak to raczej zabawa dla bogatych, bo trzeba po prostu sobie wypchać CV właśnie jakimiś ciekawymi aktywnościami typu liczne praktyki w USA, jakieś kursy, a to wszystko kosztuje chore pieniądze. Ja teraz właśnie bije sie z myślami czy nie spróbować step1 napisać, ale z drugiej strony myśle sobie że taki aspołeczny szarak