Wpis z mikrobloga

#kononowicz Jak się czujecie z tym, że kanał mleczny kukas i Sławunio zarabia minimum 50 tysięcy miesięcznie za bycie dwulicową #!$%@?ą? I gdzie to wasze "karma wróci", zesra się a nie wróci, gość jest prawdopodobnie finansowo ustawiony do końca życia dzięki swoim kłamstwom, manipulacjom i zrobieniem z ludzi marionetek. Sądy i skarbówka mają to w dupie, że prezydent dostaje od niego pieniążki co miesiąc i nie odprowadza podatków, oficjalnie nic nie ma i mandaty mu umarzają. Wniosek, opłaca się być w życiu #!$%@?ą bez honoru, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
arek12222 - #kononowicz Jak się czujecie z tym, że kanał mleczny kukas i Sławunio zar...

źródło: images

Pobierz
  • 14
@marjan1234: pokaż jakieś dowody, ale myślę, że 50k zysku miesięcznie wystarczy na jakieś tam długi z czasów kiedy był biedakiem i jeździł zgniłym kangoo

@CosyGrave : ma trochę drobnych na otarcie łez, roczną pensję minimalna w Polsce w miesiąc
@arek12222: Kilka dni temu pisałem o tym na tagu. Zasięgi latexowego człowieka są olbrzymie. Ludzie może i nie subują, ale wyświetlenia są kosmiczne. Utrzymanie Knura, Jacuśka i Adaśka to na pewno poniżej 10k miesięcznie. Reszta wpada dla jego. Myślę, że w jakiś sposób Sławuś jest najbogatszy w swojej gminie xD
@Zwanek: Pjenć milionów. Co się mądrzysz, jak są oficjalne statystyki i zarobki kanału dostępne do wglądu dla każdego, 12,5 tysiaka dolarów miesięcznie, i to w najgorszym przypadku
Te kwoty to już coraz bardziej wymyślone widzę, przy tych kosztach opłacaniu Knura, Psa i innych idiotów pewnie zarabia max kilkanaście tys, nie szalejcie.