Wpis z mikrobloga

Ja pierdykam. "Wiem, że nie powinno się tak sprawdzać szczelności butli gazowej, ale lepszy rydz niż nic" XD

W ogóle czy ja dobrze rozumiem, że on tę butlę dopiero zaczął naprawiać po tym, jak goście przyjechali? Super obsługa. Zobaczyłem sobie na ceny noclegów w Siem reap i żeby być konkurencyjnym to by chyba z 10 dolców musiał za kurnik brać XD

#popaswpieprz
Pobierz
źródło: gapa
  • 5
Tak podłączył, że potem tfaroga alarmowała, że coś jest z gazem, czy kuchenką nie tak....... Ale już tego gapcio na gniocie nie wyjaśnił jak zaradził awarii i czy, zaradził.
Myślę, że tfaroga przekręcając kurek od gazu i iskrownika nie uzyskała iskry i nie doszło do zapłonu. I z tego ta cała afera.
Tacy zacofani, że nie wiedzą w jaki sposób powstaje iskra w iskrowniku.
A jak nie działa, to co trzeba zrobić,
@AvantaR: a jak sie sprawdza bez sprzętu odpowiedniego? jak bedzie wyciek gazu to butla nie wybuchnie tylko bedzie sie palic tam gdzie wycieka.


@artiom143: No tak, co może pójść nie tak. Wystarczy sobie w Google wpisać czy to dobry pomysł. A jak sprawdzić? Tutaj Google też przyjdą z pomocą, nie potrzeba jakiegoś turbo specjalistycznego sprzętu. No, chyba że taki spray to "odpowiedni sprzęt" -> https://www.igaz.pl/p344,tester-szczelnosci-300-ml.html. No, ale to Gapa jako