Wpis z mikrobloga

#rower
Polecicie jakieś fajne spodenki i koszulkę na rower? Do tej pory w zwykłej odzieży jeździłem.
Coś nie rzucającego się w oczy, stonowane i wyglądające w miarę fajnie?
  • 13
  • Odpowiedz
@italia__: Do jazdy po mieście czy do lasy czy na długie wycieczki? Bo jak tak krótko, rekreacyjnie to ja bym szedł w ciuchy trekkingowe po prostu - spodnie/spodenki wzmocnione w kroku żeby się nie przecierały, koszulki z szybkoschnących materiałów.
  • Odpowiedz
@italia__: jak chcesz iść w obcisłe, to albo tanie spodenki decathlon i koszulka, albo na allegro masz spoko komplety x-tiger z dobrą wkładką, albo na allegro i ali znajdziesz multum kompletów jakich chcesz. wychodzą drożej niż decathlon, ale są jednak nieco fajniejsze. najtańsze decathlonowe mają kiepską wkładkę.
  • Odpowiedz
@italia__ przyłączam się bo szukam spodni. Jeżdżę w zwykłych dresach, ogólnie spoko, ale za luźne. Nie mogę znaleźć niczego pomiędzy, bo albo obcisłe, albo nogawki głupio przykrótkie. Górę stroju normalnie z trekkingowych/biegowych załatwiłem, kurtka deszczowa kolarska z deca, ale dwa rozmiary większą żeby się nie opinała.
  • Odpowiedz
@italia__: moim zdaniem nie dziwnie, kwestia w czym wygodnie. mi się od dawna najwygodniej jeździ w obcisłym. w tyłek wygodnie, o nic nie obciera, ruchów nie krępuje, a na wyprawach spodenki i koszulkę jak wieczorem się przeprało w kałuży i rzuciło na namiot, to rano były już w stanie zdatnym do założenia. Więc ja tam polecam obcisłe, bo też łatwiej się na cebulkę ubierać.
  • Odpowiedz