Wpis z mikrobloga

Cześć. Siedzi tu ktoś może w klimatach Vinted? Generalnie kupiłem sobie tam coś... Przedmiot miał być nowy, z metką (kupowałem w ogóle w itnencji podarowania komuś) Niestety po przyjściu zobaczyłem, że ma co prawda śladowe ale jednak ryski oraz metka nie jest fabrycznie "przyczepiona" tylko taśmą. Sprzedająca lekko zbulwersowana ale zgodziła się na zwrot. Nadałem jej przeyłkę, obecnie czeka w paczkomacie już chyba drugi dzień a moje środki są "zamrożone".

Teraz sedno. - Co się stanie gdy sprzedająca która zaakceptowała przez vinted "skryptowo" zwrot paczki (vinted mi stworzyło etykiete itd widać status paczki zwrotnej w rozmowie.) jej nie odbierze z paczkomatu i to wróci do mnie?

#vinted #modameska #modadamska
  • 7
@Zielix: Jako, że sam tam miałem konto kiedyś. Uważam, że pomysł na miejsce do sprzedaży tudzież przestrzeń w internecie do tego jest spoko, ale ludzie zrobili śmietnik z tego miejsca totalny. Wymagania niektórych kupujących oraz roszczeniowość naprawdę potrafią sprawić, że przysłowiowo złapiesz się za głowę.
  • 0
@Cztero0404: nie wiem czy to przytyk do mnie... Ale generalnie pochylając się nad moją sytuacją to opis produktu był nowy z metką, nie noszony a zdjecia byłyh z premedytacją tak zrobione żeby ukryć te "wady". Jakby Pani dała stan "bardzo dobry" i opisała je to byłoby fajnie... A tak ogólniej się odnosząc to sprzedałem tam ok.10rzeczy w tym roku i generalnie 0 problemów, to moja druga rzecz z kolei kupiona i
@Zielix: Absolutnie żaden przytyk nie miał tu miejsca, po prostu opisałem moje odczucia jako sprzedawcy byłego w tym miejscu. Gdzie ludzie potrafili próbować wymusić sprzedaż Reeboków Classic nowych za 100 zł lub dorosłe baby o 2 zł potrafiły mieć pretensje.
  • 0
@Cztero0404: wiesz co... Myślałem, że byłeś normalnym sprzedającym który wyszedł by na ulicę poszukać jakiejś dublerki... X) Generalnie mam mało podobnych przygód ale może to dlatego, że sprzedaje raczej stuff pod innych ludzi