Wpis z mikrobloga

DAWAJ COINY GRUBASIE !!!! ALERT : uwazajcie na CRYTPSY , ktos #!$%@?ł mi z konta 7 BTC wczoraj w nocy , dosłownie sie z nim minąłem . Jak sie zalogowałem wczoraj ok północy ktoś sprzedał moje dogi za 206 sat , mojemu zdziwieniu ukazał sie balance 7.058 BTC - myśle WTF ??? kilka sekund później z balansu znikneły BTC , patrze a w zakładce BTC Withdrawals bity poszły na adress 19H6n9yKSUz9A189wRYP8P7P56CdRR7t3X , już prawdopodobnie ich nigdy nie odzyskam , wysłałem 2 tickety nie dostałem jeszcze odpowiedzi od GRUBASA , zaczynam od 0

#kryptowaluty #dogecoin
  • 25
@PIETREK266: czytałem pobieżnie wątek. weź zrób analizę całego kompa antyvirem, poszukaj keyloggerów itp. coś mi to nie wydaje się możliwe żeby gruby z własnej giełdy kradł, bo jak nie było confirmu na maila i poszło to 100% jego wtopa, łatwo udowodnić
@PIETREK266: Jeśli cryptsy będzie wskazywało na ingerencję osoby trzeciej, czyli włamanie na konto to muszą mieć logi, adres IP z którego było wejście, ewentualne zmiany adresów mailowych i inne czynności. To powinno być u nich.