Wpis z mikrobloga

@maniek74: odkryles że ktoś się pomylił w predykcjach na forexie. W gazecie reklamę wykup i reklamuj swoje śledztwa xD. Nie wiem po co toczysz te kolejne gownoburze. Nic nie wnosisz do dyskusji i jest ona jałowa. Nie ma po niej żadnych wniosków. To Ty jesteś wykopowym trolem atakującym innych użytkowników na prawo i lewo. Nie masz prawa mnie oceniać bo jesteś tylko internetowym trolem. I to Ty dzwonisz. Do tego nieproszony.
  • Odpowiedz
@Vateusz23 nie kompromituj się już i naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie widzę nic złego w tym, ze ktoś się pomylił w swoich przewidywaniach do danego waloru. Ty w jednym z wpisów sam przyznałeś mi racje, ze sposób w który naganiałeś wykopków na zakup USD był niewłaściwy i postarasz sie to miec na uwadze w przyszłości, bo robiles wysrywy typu „kto jescze nie kupił USD to ma ostatnia szanse” „górka dopiero przed
  • Odpowiedz
@maniek74: Raz trafisz, raz nie trafisz. Ja wolę wchodzić w pozycję z przekonaniem w to co wierzę, żeby trzymać się założeń, tak jak i większość. Albo druga strona medalu specjalnie człowiek napisze, żeby striggerować, a ty w coach'a się bawisz boomerze
  • Odpowiedz
@Jcmg triggerowanie to inna bajka, sam często robię tu sobie jaja. Ale np kolo powyżej, jak robił wpisy „ostatnia szansa na zakup taniego dolara” to mógł narazic na straty tych mniej kumatych, szczególnie w obecnych czasach, gdy ludzie starają sie jakoś chronić oszczędności przed inflacja, a tag obserwuje 5k osób
  • Odpowiedz
@LewCyzud: strategia bardzo dobra tylko trzeba grac pieniedzmi innych ludzi, zyski prywatyzujesz a straty uspoleczniasz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grypa-grypowska: ewentualnie wypuszczasz wlasnego szitkoina frajerom i z tego dosypujesz se do depo i nagle masz za co grac po bankructwie xd
#pdk
  • Odpowiedz
@maniek74: nie kompromituj się, pisałem o euro, które spadło o 3 % wtedy i nie pisałem o WIG20, a pajacujesz jakbyś świat zbawił, a po prostu miesiącami mi wypominasz coś czego nie zrobilem. Siedź w swoim gnoju i przestań klamac. Może się po prostu nie nadajesz na forum do ludzi.

Sam piszesz predykcje więc jesteś zwykłym hipokrytą. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Vateusz23 jak pokaże screen w którym piszesz, ze W20 spadnie do 1500 do wygaśnięcia kwietniowych kontraktów, to skasujesz konto, farmazoniarzu?

Tak jak wyżej wspominałem, nie raz tu widziałem twoje analizy różnych spółek i nigdy ich nie wyciągałem ani nie komentowałem, ale pisanie wysrywow typu „to ostatnia szansa na zakup waluty” to jest zwykle naganianie, albo jesteś trollem który się cieszy, ze ktoś przez to stracił pieniądze, albo jebnij się w łeb i
  • Odpowiedz
@Vateusz23: łap, farmazoniarzu. Wykłocałeś się, że W20 będzie poniżej 1500, gdy było kilka sesji spadkowych, a wyżej łżesz, ze nie pisałeś nić o W20 i jeszcze beszczelnie mi zarzucasz kłamstwo, ha tfu
maniek74 - @Vateusz23: łap, farmazoniarzu. Wykłocałeś się, że W20 będzie poniżej 1500...

źródło: vat

Pobierz
  • Odpowiedz