Wpis z mikrobloga

@maniek74 Maniek, zacznij koncentrować się na siebie. myślałem że te memy o nosaczach to marne karykatury niemające związku z rzeczywistością. tymczasem jest sobie taki Maniek, archetypowy poljak nosacz xD
chłop na wykopie wypomina co chwilę ludziom jakieś złe przewidywania, gotuje się,jak ktoś postuje zyski, bo sam siedzi pod kreską od kilku lat. szuka spisku jakiegoś bylazwallstreet itd xD chłopie ogarnij się, wykop to nie cały świat
  • Odpowiedz
@maniek74: Poznałem typa co wziął pożyczkę hipo coś koło 600k i prze*ebał na FW20. Wcześniej kilka mcy mu dobrze szło i zaryzykował.
Może odrobił to w biznesie bo miał dobre punkty gastro w fajnej lokalizacji, ale nie wiem jak historia się skonczyła. Gdy rozmawialiśmy to psychicznie był w rozsypce i gadał ze mną na granicy płaczu.
  • Odpowiedz
@michelney @Vateusz23 wypominam tylko szczekaczą, którzy kozacza i ubliżają oponenta gdy trend jest chwilowo po ich stronie i rzucają absurdalne prognozy i PT dla danych walorów, które po 1-2 miesiącu się kompletnie nie zgadzają, jeśli ktoś robi zwyczajna analizę która się nie sprawdzi, to nigdy jej nie wyciągam, bo to normalna rzecz się pomylić
  • Odpowiedz
@Vateusz23 No ciebie to boli, bo dokładnie tak się zachowywałeś, gdy naganiales ludzi na zakup dolarów i pisałeś (jakoś kilka tyg temu) ze WIG zaraz będzie po 1500, co tez ci przypomniałem w jednym z wpisów
  • Odpowiedz
@michelney: Nikt nie wie co gość zrobi. Nawet on sam. Ale wpisuje się on w pewien schemat.
A jeśli już raz leczył się z hazardu, to ma on rzeczywiście problem i w jakimś stopniu był tego świadomy. Uzależnienie jest o tyle #!$%@?, że jeśli chcesz z niego wyjść, to nie wystarczy tylko odpuścić sobie herę/alkohol/hazard tylko przemodelować całe swoje dotychczasowe życie i nawyki. Jeśli hazardzista zaczyna puszczać totka, kupony u
  • Odpowiedz
  • 0
@luczyk: w sedno
@Extaco dokładnie, xtb all in ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rafdro właśnie to mnie zastanawia. Jakiś czas temu mówił, że jest all in i niedługo później dopłacał do depo. Kto wie czy na szybko jakiejś nieruchomosci nie sprzedał/wziął pod nią kredyt
  • Odpowiedz
@michelney ojej doktor Miszel nigdy literówki nie zrobił, co do reszty twojego wywodu, ze „gotuje się, gdy ktoś pokazuje zyski” to już są jakieś wasze discrodowe urojenia, sam tu nie raz pokazywałem zyski, których nawet sam mi gratulowales
  • Odpowiedz
@michelney oczywiście, ze będą, nigdy nie twierdziłem, ze jestem nieomylny. Znajdź taki, gdzie np przez kilka tygodni pisałem w kółko wysrywy, ze dany walor osiągnie dana cenę i wykłócałem się o to z ludźmi w komentarzach, rzucając w ich stronę inwektywy, ponieważ maja inne zdanie na temat rynku, bo ja tylko tego typu „analizy” czasem niektórym przypominam
  • Odpowiedz
@maniek74: No i widzisz Maniek ten sam temat. Ktoś ci zarzucił to samo co ja parę miesięcy temu. Może faktycznie powinieneś się nad tym zastanowić, skoro kilka osób z różnych prawdopodobnie środowisk zauważa to samo.
@michelney
@Vateusz23
  • Odpowiedz
@Jcmg bo ty robiles to samo, kozaczyles z shortami na DAX-ie już przy 1300-1400 i z ludzi którzy twierdzili, ze indeks może pójść w górę, próbowałeś robić głupków, którzy nie znają się na ekonomii, oczywiście robiles to gdy z każdej strony bombardowani byliśmy negatywnymi newsami, a gdy indeks wystrzeli w górę zniknąłeś z tagu na pare miesiący, powtórkę odwaliles przy zamieszaniu z bankami, pisząc ze short DAX przy 15200 „z pewnością
  • Odpowiedz
@maniek74: choćby skały srały, to nie zmienis ludzkiej psychy. Tym bardziej na wykopie, gdzie ilość ludzi piszących poważne rzeczy a tak na prawdę trollujacych i na odwrót ciągle jest w #!$%@? wysoka. Niezależnie w ktora strone rynki idą schemat myślenia zawsze jest ten sam, tzn. Zagram przeciwko i napisze jak to teraz pojdzje zgodnie z moim kierunkiem, a gdy okazuje się że idzie w drugą stronę to kasuje konto albo
  • Odpowiedz
@rafdro masz racje, ale to jest tylko kilku gagatków z tagu. Tak to właśnie wyglada, ze wykłócają się gdy trend jest po ich stronie, często sami piszą, „rób screeny” lub „sprawdzimy się za kilka miesięcy” a gdy ja później coś takiego przypomnę, to próbują robić ze mnie typa, który notuje w zeszycie wszystkie analizy z tagu i czeka, aż tylko któraś z nich się nie sprawdzi, aby się #!$%@?ć i zrobić
  • Odpowiedz