Wpis z mikrobloga

całe miasto na szczęście


@NoMoreTearsJustSmile: czyli w sumie angole dalej będą mogli chlać, ale normalnie kupić alko by sobie posiedzieć nad wisłą albo zanieść do domu nie będzie można + #!$%@? znowu komuś biznes.

zajebiście, tak tylko stare dziady w tym #!$%@? miescie mogły to wymyślić. Aż się dziwie że ktoś to propsuje..
@NoMoreTearsJustSmile: rozumiem, że państwo musi się #!$%@?ć we wszystko? A może ja chce piwo o 1 w nocy sobie kupić?

#!$%@? kolejnym ludziom, a angole #!$%@? jak byli tak będą bo puby są czynne do 6 rano...

zamiast propsować zakazy jak w komunie powinnaś raczej postować za tym by #!$%@? osoby które okradają budżet miasta czytaj: "wirtualna telewizja za 9mln dla swoich znajomych by mieli prace, drzewa machoniowe za 150k, siatka
@PiersiowkaPelnaZiol

Wprowadzenie prohibicji nocami w innych miastach wprowadziło wiele pozytywnych skutków i wcale nie poupadały jakieś mityczne biznesy, ale randomowemu wykopkowi wydaje się że wie lepiej, bo nie bierze pod uwagę wielu czynników, jakie z tego wynikają xD

"A może ja chce piwo o 1 w nocy sobie kupić?"

Dobrze wiemy, że takie przypadki to margines, a większość zakupów to było nietrzeźwych ludzi na tzw dobicie się.

Poza tym możesz mieć zapas
Tak będzie, a następnie zakażemy oddychać xD skąd Wy się bierzecie? xD


@NoMoreTearsJustSmile: XD z dupy, ograniczasz ludziom wolność i się dziwisz że ludzie się oburzają.

Angole dalej będą #!$%@? chlać w pubach, powstaną meliny i będzie nielegalna dystrybucja alkoholu, sobie zobacz co prohibicja zrobiła w stanach.

Ja mam w dupie, niech każdy robi co mu się podoba, jak chce chlać to niech chla, jak chce robić zakupy w niedziele to
@PiersiowkaPelnaZiol

powstaną meliny i będzie nielegalna dystrybucja alkoholu


Już Ci tłumaczyłam gościu, że nic takiego nie odnotowano w miastach, w których wprowadzono podobne zasady, ale wykopek wie już lepiej co będzie xD

sobie zobacz co prohibicja zrobiła w stanach.


Porównujesz całkowity zakaz alkoholu w latach 20 w USA, do zakazu sprzedaży alkoholu przez 5h30min dziennie? XD

Od tego mamy służby które mają funkcjonować, skoro nie radzą sobie z pijanymi menelami coś jest
Ja mam w dupie, niech każdy robi co mu się podoba, jak chce chlać to niech chla, jak chce robić zakupy w niedziele to niech robi.


@PiersiowkaPelnaZiol: A ja chcę się wyspać w nocy ale alkusów to gówno obchodzi jak pod moim blokiem wiedzie główny szlak przez osiedle do nocnego. To nie jest sama kwestia kupna alko. Jest jeszcze cała otoczka tego co się wiąże z wycieczkami po nocy po wódę.