Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam prośbę o pomoc.
Czy jest jakiś sposób na jednoczesne granie na jednym monitorze i robienie czegoś innego na drugim?
Do komputera mam podłączone dwa monitory na których pracuję. Chciałam jeszcze podpiąć TV i włączyć siostrzenicy na nim Fifę, żeby mogła grać kiedy ja pracuję.
Fifa odpalona, ale jak tylko kliknę kursorem na swoim monitorze to gra się zatrzymuje i do tego wychodzi z trybu fullscreen.
Czy da się jakoś "przypisać" pada, żeby działał tylko pod TV a myszkę i klawiaturę tylko pod dwa pozostałem monitory?
Dzięki wielkie za pomoc :)

#pc #pcmasterrace #komputery #kiciochpyta #gry #fifa
  • 3
  • Odpowiedz
@AnnKru: to jest specyfika wielozadaniowości windowsa że zatrzymuje fife gdy sie klika w inne okna. Aby tak działało jakbyś chciała to musiałabyś pracować w wirtualnym systemie np w virtualboxie i tam na przykład mieć inny zestaw klawiatura mysz podpiete i przypisane żeby nie przełaczało podczas klikania. Dodatkowonie wiem jak tam jest z obsługa wielu monitorów i nie wiem czy na jednym dasz rade działać. Dodatkowo instalacja systemu w maszynie virtualnej i
  • Odpowiedz
  • 0
Auć...
No to sporo kombinacji. Miałam nadzieję, że istnieje jakiś łatwy trik, tudzież program, pozwalający przypisać klawiaturę czy pada pod konkretne okno/monitor.
W takim razie pobieram fifę na laptopa :)
Dzięki za pomoc! Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz