Wpis z mikrobloga

@dean_corso: a co cię obchodzi co ja z krypto robię albo czy w ogóle coś robię? Ego cię bardzo boli. Zero odpowiedzi, tylko dalsze inwektywy XD. Dorośnij!

Wyjaśnij jak ktoś ma znaleźć przy mnie portfel krypto. Rzeczowo, na przykładzie możesz.
A jak znajdują narkotyki?


pracą operacyjną


@dean_corso:
Jaki ty jesteś uroczy w swojej niewiedzy na temat technikaliów stojącymi za krypto, za technologią. Jeszcze mnie mianem dziecka określa typek, co myśli, że internet to jakieś magiczne miejsce, a policja ma wszędzie swoje macki. Do tego bajki o delegalizacji Monero XD.

Najpierw piszesz, że znajdują przy tobie dragi ot tak, teraz że praca operacyjna. Zaraz się okaże, że to jakaś czarna magia albo
@missioncritical zanim jeszcze skończyłeś podstawówkę to w sieci tor byly różne polskie fora, i różni tam się przechwali co to nie potrafią I jak trudno ich złapać, publikowali nawet zdjęcia agentów abw, wszyscy skończyli tak

https://niebezpiecznik.pl/post/policja-zlapala-polsilvera-administratora-torepublic-zamieszanego-we-wlamanie-do-plusbanku/

problem takich ludzi jak ty polega na tym że masz mała wyobraźnię, I nie wiesz ze NSA jest w stanie przeprowadzić skuteczy atak na deanonimizacje userów tora
naczytasz się bzdur a potem mama będzie musiała brac
@dean_corso: yesu ty jakieś urojenia masz chłopie XD. Przeczytaj ze zrozumieniem to co podesłałeś, to może dotrze coś do ciebie. Chociaż pewnie nie dotrze, bo nie rozumiesz zupełnie technologii. Ot przeczytałeś dwa artykuły, że kogoś z forum TOR wsadzili i myślisz, że nielegalne krypto będzie można namierzać. Nawet nie masz jak kropek połączyć przez braki w wiedzy technicznej.

I znowu wjazd na wiek jak na gówniarza przystało. Jak ja kopałem BTC
@dean_corso: slang krypto XD. Powiedział dzieciak, który mówił, że ktoś przy mnie może znaleźć krypto i myślał, że nie ma opcji by przechowywać adres i mnemonic w taki sposób by tego nikt nawet nie znalazł XD. Idź tam dalej mamić innych speców od krypto! Pozdro!
jesteś jednym z większych dzbanòw jakich spotkałem w krypto przez 10 lat a było ich sporo, także kudos


@dean_corso: spotkałeś mnie w krypto? Myślałem, że na wykopie.

zdradzę ci najbezpieczniejsze sposób na przechowywanie mnemonic phrase


@dean_corso: to nie jest najbezpieczniejszy sposób, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Chciałem od ciebie prostych odpowiedzi na pytania dotyczące głupot, które szerzysz. Ty ich udzielić nie umiesz, więc to ja jestem
pokaż mi w tym wątku choć jedną techniczną informację od ciebie?


@dean_corso: to ja zadawałem pytania, bo walnąłeś gafę i chciałem wiedzieć jak to wytłumaczysz. Niestety nie wytłumaczyłeś, a ja za darmo szkoleń nie robię. Polecam przeczytać jakąś książkę o bezpieczeństwie danych - to tak a propos mnemonic phrase.
@missioncritical:

ta w XMR wszystko zobaczysz.


Ktore to jest przez wiele gield delistowane i trend sie raczej utrzyma

Tak, powiązanie jest proste jak środki już krążą.


Krypto ktore nie krazy nie jest do niczego potrzebne i nie bedzie mialo zadnej wartosci. Obietnica jest zastpienie systemu bankowego,

To że domorośli trejderzy nie będą mogli kupować i sprzedawać coinów nie znaczy, że krypto będzie niczym narkotyki XD.


Jezeli domorosli trejderzy nie beda mogli