Wpis z mikrobloga

Przeciwko nauczycielce z Florydy toczy się śledztwo stanowego departamentu edukacji, bo puściła dzieciom bajkę Disneya, w którym jest homoseksualny wątek.

To pokłosie cenzury wprowadzonej przez Roba De Santisa. W zamyśle nie można uczyć dzieci o orientacji seksualnej, w praktyce oczywiście dotyczy to pokazywania tylko jednej orientacji.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-65597128

#neuropa #bekazprawakow #lgbt
EvilToy - Przeciwko nauczycielce z Florydy toczy się śledztwo stanowego departamentu ...
  • 43
@yorimo obejrzałem to, bo chociaż nie mam już dzieci w domu to lubię animację. Wątek homoseksualny w tej bajce nie wnosi nie do fabuły i faktycznie mogło by go tam nie być wcale. Bardziej mnie rozwaliło to co kryje się pod fabułą. Bajka przekonuje że należy od razu przestać korzystać z zasobów ziemi i elektryczności (a co za tym idzie i mobilności oraz wszystkich maszyn bo oni tam wszystko mają na prąd)
  • 6
Przecież większy współczynnik samobójstw jest wśród dzieci zaszczepionych LGBT a nie normalnie wychowywanych.


@kam966: Gdy dzieciak jest trans/homoseksualny i ma konserwatywnych rodziców, którzy robią mu armageddon z powodu jego orientacji, to nic dziwnego, że się wiesza. Śmiem założyć, że taka młodzież wiesza się najczęściej. Uważasz, że do samobójstwa doprowadza akceptacja, czy raczej jej brak? Dla mnie odpowiedź jest oczywista.

Nie da się zaszczepić LGBT, albo młodzież odkryje w sobie homoseksualizm, albo