Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Nie mam konta na wykopie, a chce podzielić się swoimi przemyśleniami na temat polskiej edukacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo trafiłem na nagranie dzikiego trenera, gdzie chłop jak zwykle zamiast spokojnie przedstawić swój punkt widzenia, to wydarł jape na cały regulator, mniejsza no i mówił tam, że obecnie nasz system edukacji to dno i stworzony jest po to by produkować stado, bezrozumnych lemingów bez własnego zdania i tam przytoczył, że podobno w Szwecji uczą praktyczych rzeczy jak np prasowania, no u nas też tego uczą tylko w szkołach specjalnych tzw "szkoły życia", czyli przysposobienie do życia w społeczeństwie osób niepełnosprawnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc o to mu chodzi? Dziki trener chce rewolucji edukacji w naszym kraju na wzór edukacji osób niepełnosprawnych?

Bo mówi tam, że teraz wkuwa się niepotrzebną teorie, tylko że gdyby nie to wkuwanie teorii, to byśmy mieli samych anafabetów w kraju, którzy nie znają podstaw matematyki, fizyki, chemii, geografii, czy biologii i jeszcze dodam tu bo zaraz jakiś lewak się uruchomi, że w szkołach teraz nie ma żadnych lekcji tylko jest religia. Po pierwsze religia nie jest obowiązkowa, można nie chodzić na religie, a wtedy chodzisz na etyke

I to co ten krzykacz gada, to mowie co on chce osiagnac skoro chce by szkoly uczyły "praktycznych rzeczy np prasowania" XD czyli chce uczyc dzieci tak jak uczą w szkołach specjalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) setki ludzi od 200 lat jakoś kończylo szkoly w naszym kraju, niektorzy studia pokończyli i nikt nie narzekał, a dzisiejsza młodzież narzeka, ze za duzo niepotrzebnej teorii i wini za to szkole nie siebie. Imo ja tu właśnie problem widze w uczniach, a raczej w ich IQ, które z pokolenia na pokolenie spada, a nie szkołe, bo nasza edukacja nie jest zła. Mln ludzi zdawało jedynie jaki problem jest w naszym szkolnictwie, to słabe pensje nauczycieli, ale to osobny temat. Dla mnie to jest jakaś propaganda by zniszczyć nam szkolnictwo

#przemyslenia #takaprawda #dzikitrener #oswiadczenie #polska #gownowpis



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 3
@mirko_anonim: już pomijając tego furiata z akademii chłopskiego rozumu, to jedynie co mozna szkole zarzucić to zabijanie kreatywności. Dzisiaj dostęp do wiedzy i faktów każdy ma w kieszeni, fajnie jak by szkoła bardziej skupiła się na wyrabianiu nawyków weryfikacji danych i szukaniu ciągu przyczynowo skutkowego, a nie suche zapamoetac zdac zapomniec
✨️ Autor wpisu (OP): @Elev Ale szkoła nie zabija kreatywności, a szukanie ciągu przyczynowo-skutkowego masz na matematyce przy zadaniach, gdzie musisz się skupić by je rozwiązać. Matematyki nie da się nauczyć na pamięć musisz ją rozumieć
¯_(ツ)
No właśnie fajnie, że przytoczyłeś fakt, że dziś każdy ma dostęp do wiedzy i faktów w postaci smartfona, tylko właśnie smartfon rozleniwił ludzi, bo fakt to jest przydatne urządzenie, bo wszystko masz pod