Wpis z mikrobloga

@komentator_2020: zamiast srac nowym wpisem to bys mi mogl odpisac bo przez ciebie nie mam na kogo glosowac teraz.

Nie mam teraz na kogo glosowac. Przekonaj mnie do jakiejs partii. Ktora bedzie dla mnie bezdzietnego 30+ lepsza i dlaczego?
ja tam nie mam zamiaru cie przekonywac do zadnej partii. Ja pokazuje tu tylko prawde.
Jesli chcesz zaglosowac na pro-rosyjska opcje i klimaty jak z obrazka powyzej, to twoj wybor.
Ja tylko pokazuje prawde.
@sandal: To jest jakiś dowód? Oni jakoś współpracują? Jest tu opisane coś więcej niż cztery nazwiska pod godłem tej całej korony młodych? O czym to niby ma świadczyć?
@sandal: No miał. Ale ostatecznie nie wystartował. W tym roku też były plotki o tym że ma startować ale po pierwsze, od samego początku kierownictwo Konfy nie było co do tego zbyt przychylne co można przeczytać e mediach, po drugie, po tym jak zaczął otwarcie wypisywać proruskie brednie zostało to zablokowane. Był członkiem Korony Brauna ale już nie jest. To tak jak by mieć pretensję do Platformy o to że mieli
@xPafciox
Pytałeś co ma.wspolnego to napisałem. Zresztą Sykulski prorosyjską propagandę zaczął siać zaraz po ataku Rosji na Ukrainę, a mimo wszystko konfa.przymykała oko na jego wybryki, dopóki otwarcie nie zaczął wychwalać armii czerwonej jako wyzwolicieli Polaków. Gdy ludzie na wykopie go punktowali to kuce.go broniły, gdy #!$%@? go z uczelni to @kleopatrixx zrobił znalezisko jak bardzo Lesio jest szykanowany.
No napisałeś tylko że teraz już nie ma nic wspólnego więc co za różnica. Jeżeli czepiamy się o niego to czepiajmy się też Nowoczesnej i PO z tego samego powodu. Z resztą PiSu też można się czepiać bo był doradcą prezydenta Kaczyńskiego kiedyś. To ze koleś został usunięty/odszedł to dobrze świadczy o nich. Gorzej by było jak by nadal tam był. Na szczęście już go nie ma.
A co do wykopowych konfederackich