Wpis z mikrobloga

#fut Chuj w dupę tej grze. Co mistrzostwa muszę szukać kurwa taktyki żeby grało się normlanie w miarę?
Gram na xboxie i odkąd włączyłem crossplay większych kurew niż na ps5 nie widziałem. Ciągle pauzy, wkurwiające cieszynki, tragedia. Do tego nie czuję żebym robił jakikolwiek progress, czuje jakbym się cofał w tej edycji i praktycznie w każdym meczu się #!$%@? niemiłosiernie. Jebany dramat. Po co składać team za miliony skoro jakiś 13 letni Jacuś i tak mnie #!$%@? złotym składem. Serio nieuniknionym jest kopiowanie taktyk z neta? Z gry w którą z edycji na edycję grało mi się w miarę przyjemnie z paroma wylewami, teraz mam ochotę kurrwa robić z siebie idiotę na jakimś forum co mecz, z nadzieją, że ktoś ma tak jak ja. JAPIERDOLE
Pobierz cambell973 - #fut Chuj w dupę tej grze. Co mistrzostwa muszę szukać kurwa taktyki żeb...
źródło: 20230506_155544
  • 2
@cambell973: Dla mnie hitem są grający na czas od 70 minuty po tym jak po wylewie strzelili bramkę na gola przewagi albo wychodzący przy remisie - zwykle przy 0:0 po kilku moich atakach albo po szczęśliwym wyrównaniu na 1:1. Jeszcze szczury abusujące kick-off glitch, na chwilę człowiek się rozluźni po golu i bach, już nie ma przewagi. #!$%@? idzie czasem dostać.