Wpis z mikrobloga

Temat #motoryzacja - murki, jakie auto powiedzmy w okolicach 120-130k, używka tak ze 3 letnia. Kombi. Optymalnie automat i napęd na 4, diesel. Gabaryt jak mondeo lub superb. Te 2 modele rozważam, ale szukam ewentualnie innej opcji. Miałem już w sumie 3 mondeo i je lubię wiec dlatego skłaniam się ku nim. Mazda odpada ze względu na legendarna jakość blachy, E-klasa poza budżetem. #auto #samochody #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saj: tak sobie popatrzyłem to zbytniego wyboru nie masz xD
na otomoto po kategorii +2020 rok, poniżej 130k, diesel, napędo 4x4 to wypluło z 30 samochów :D
Jedna 320xD Mhev
Ze 3 pasaty 2.0 tdi DSG
Pare Octavii i superb
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@trzeciSLAW: 320 to nie ten gabaryt. Jak 4 lata temu mialem do wyboru c-klase i 320 wlasnie - siedzialem w niej i nie chce. Z bmw musialaby to byc 5ka, a to poza budzetem. Pozatym - jezdzilem nią trochę i nie chcę.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@modzelem: no wlasnie jak to z tym vagiem? Ktore to wersje z tym mokrym, bo zupelnie sie nie orientuję? Są mondeo z 2019 z a8, nie ma już tam powershifta.
  • Odpowiedz
@saj: Jak szukasz 4x4, to będą mokre. Brać i się nie bać. 2.0 TDI 190 KM bardzo spoko motor. Jeździłem trochę takim superbem. Przy zarzuceniu tempomatu na 90-95 km/h spalanie z kompa wychodziło koło 3L ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saj: Czemu 5-tka poza budżetem? link
2019r, mały przebieg, ZF8HP bije na łeb DSG of VW, silnik całkiem przyjemny, niezłe wyposażenie, komfortem przebija Passata B8/Superba solidnie.
  • Odpowiedz
@piwakk: Bzdura. 17/18r z dużym przebiegiem jakieś startują już za 95 tysi. link
Od rocznika 2018 z przebiegiem poniżej 200k kombiaków jak sam widzisz jest ~31, jeżeli wymagamy też X-a to 8 sztuk, z czego najtańsza za 113, kolejna 117k.
  • Odpowiedz
@piwakk: Czy masz może jakieś problemy z definicją słowa "startują"? To właśnie oznacza iż to jest najniższa (albo jedna z najniższych, odrzuciłem sztukę za 85k jako odstającą), zgodna dodatkowo z "dużym przebiegiem".

Następnie, za 113k masz 2018r z nalotem 118k km link .

Najtańszy 2019r, 180k przebiegu, z X-em (tylko w biedzie) jest za 117k.
Jakie znaczenie ma z jakiej ceny startowała tamta sztuka? Obecnie w PL ciężko sprzedać auto
FenixxPl - @piwakk: Czy masz może jakieś problemy z definicją słowa "startują"? To wł...

źródło: g31_xd

Pobierz
  • Odpowiedz
@FenixxPl: Nie musisz się tak rzucać, nie mam problemu ;) No ta za 95k ma przebieg prawie 3 paki, więc jest do skreślenia z automatu.

Realnie jak napisałem. 110-120k.

No ta z 2018 z przebiegiem 113k? Brak tablic, brak opcji bezwypadkowy, zamiast vinu xxxxxxxxxxxxxxx. Także to nie jest trafny
piwakk - @FenixxPl: Nie musisz się tak rzucać, nie mam problemu ;) No ta za 95k ma pr...

źródło: bmw

Pobierz
  • Odpowiedz
@piwakk: Czemu tamtą chcesz skreślać z automatu? Nie każdemu przeszkadza przebieg + kwestia w jakim realnym stanie jest auto.
Jest to próg "startują", dokładnie tak jak chciałeś.
Ludzie z różnych powodów schodzą z ceny, może ktoś potrzebuje kasy, różnie bywa.
Co ma dowodzić ten sportline za 139? Tego że za tyle też ktoś wystawił auto?

"Cenię auta od lat zawodowo", gratulacje, talon możesz odebrać w kiosku obok. Tamta G31 z
  • Odpowiedz
@FenixxPl: Skreślam, bo masz dziesiątki innych podobnych ogłoszen z autami z normalnym nalotem.

No startują od 110k za 2018 rok z większym przebiegiem i bez FV.

Wiadomo, że różne
  • Odpowiedz
  • 1
@piwakk @FenixxPl: powyższa wymiana zdań tym bardziej utwierdza mnie w tym, ze nie chce BMW :) bo a) jeździłem nim i nie podoba mi sie jak zachowuje sie xdrive B) w zakładanej kasie mialby pewnie ze 150k nalotu, a w przypadku mondeo znajdzie się coś co ma 40k wiec „prawie nowka”.
  • Odpowiedz