Wpis z mikrobloga

Grupa Soulfire zjednoczona pod berłem Darka moddera pierwszego... Podczas długich lat tworzenia moda, Dark zdołał pokonać wszystkich hejterów swojego projektu, oprócz jednego
screen phantoma66

Wojna z silnikiem była niezwykle kosztowna, a cenę za nią miała ponieść niewielka grupa skrypterów. Dark potrzebował assetów i dubbingu dla swojego moda, toteż każdy członek ekipy niezależnie od swojego stanowiska zmuszany był do pracy nad modelami w Blenderze. Aby uniemożliwić im leakowania Dark wysłał swych najpotężniejszych speców od bezpieczeństwa by ci zabezpieczyli repozytorium magiczną barierą... A ja byłem jednym z nich.

Niespodziewanie coś naruszyło delikatną strukturę Discorda i... pliki zostały ujawnione z naszych własnych rąk. Community natychmiast wykorzystało moment konsternacji. Dzieje Khorinis wraz ze wszystkimi swoimi assetami znajdowała się teraz w rękach graczy. Dark nie miał wyboru, musiał się bronić, potrzebował moda. Miesiąc po miesiącu Dark dostarczał wszystkich wyjaśnień jakich community potrzebowało, miesiąc po miesiącu otrzymywał od nich w zamian kolejną porcję wyzwisk...

Ukradzione spod filmu Arkadiusza
#dziejekhorinis #gothic
  • Odpowiedz