Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Oddam głos na #konfederacja i spadam budować sobie przyszłość gdzie indziej.


@Aquamen: Gardze takimi jak Ty.

Nie tym ze jedziesz sobie gdzies budowac lepsza przyszlosc. To jest normalne i jaknajbardziej to popieram.

Wiesz czym gardze? Tym ze chcesz mi wybrac zamordyzm gdzei sam go nie uswiadczysz. Sam se bedziesz zyl za granica ale polakom chcesz zgotowac pieklo.

Jak sie odcinasz to dlaczego chcesz komus robic pod gorke?

Zyj jak chcesz i
@gorzki99: zamordyzm typie to je&$y socjalizm, co mi może ta twoja platforma dać? PiS w wersji light? Pierd0#3 to. Tylko konfederacja nie chce socjali i docenia ludzi pracujących, podatników.

Ta wasza platforma ściga się z PiS na socjal, kto da więcej. Ja takimi gardzę, tacy jak wy rozpi&$#5cie ten kraj na części pierwsze. Gierek przy was to był geniusz ekonomii.

Ja mam prawo zagłosować, nadal tu mieszkam i będę głosował na
@Aquamen: Koles ale albo czytamy ze zrozumieniem albo sie nie udzielamy w internetach. Gzie ja napisalem "moja platforma"?

Taka prata rzz a nie dociera? No ale czego sie spodziewac po wyborcy konfederacji?

We dupie mam na kogo glosujesz. Czy to pis, konfa, psl, PO, lewica czy cokolwiek.

Gardze toba bo glosujesz a nie mieszkasz w tym kraju. Wiec wybierasz cokolwiek dla innych sam uciekajac jak tchorz przed swoim wyborem.

Jakie to
@gorzki99:

Gardze toba bo glosujesz a nie mieszkasz w tym kraju


Dalej tu mieszkam, podobno to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Zrobiłeś z siebie błazna.

I będę głosował na konfe nawet na uchodźctwie bo będę chciał tu wrócić. Takimi ludźmi się nie gardzi, takich ludzi trzeba zrozumieć. Nie chcę być niewolnikiem i parobem, jednocześnie chce zdrowego kapitalizmu bez tych waszych socjali i zapomóg. Jesteście rakiem, chlebek za 20zł? Bardzo proszę
@gorzki99: nie chłopcze, to oznacza, że jestem realistą i wiem, że konfederacja zdobędzie maks 15%. To nie wystarczy by powstrzymać socjalistów z PiS i PO. Zresztą wyjazd zagranicę nie oznacza, że nie będę w Polsce często. To mi daje prawo do głosowania i tobie choj do tego. W choju mam czym gardzisz a czym nie, wiem jedno. Nie będziesz miał na to za rok siły bo jak chleb będzie za 20zl
@Aquamen: Ale zes mnie teraz rozbawil. I to na kilku plaszczyznach rownoczesnie:
1-jest duze prawdopodobienstwo ze moglbys mi mowoc tata dziecko. Przeraza mnie to bo tego bym nie chcial. Mam 43 lata chlopcze a ty?

2- nawet jak chelb bedzie za 50 pln (nie zl bo juz dawno temu mamy pln a nie zl no ale czego ja wymagam od wyborcy konfederacji...) to ja se poradze.

3- sile to ja bede
@Nighthuntero: PiS i PO zagłosują za wszystkim co im da stołek u władzy. Wyryjcie sobie to zdanie w pamięci. Nie chodzi nigdy o dobro ludzi oni mają to w pisdach, liczy się to co obiecają, konsekwencję i tak wezmą na siebie ludzie. Oni nie ponoszą konsekwencji ich debilnych obietnic tylko my. Dlatego trzeba głosować na partię które obiecują, ake udogodnienia dla ludzi tylko podatkowe, ulgi dla przedsiębiorców.

Socjalizm to poprawianie systemu
Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał głosować na ten zamordyzm


@Nighthuntero: Miras ja nie mam ani jednej dawki na covid. Pomimo ze mam wszystke szczepionki wymagane plus kilka niewymaganych. Ale z tym tchorzem dyskusja toczy sie na inny temat.

Koles oficjalnie stwierdza ze zaglosuje na X a potem spierdziela z tego kraju. Uwazasz to za normalne?

To jest przedmiot dyskusji. "Wybiore wam gowno a sam spierdziee zeby w tym gownie
powiem ci coś, odnoszę wrażenie, że 99 w twoim nicku nie jest przypadkowe i to twój rok urodzenia.


@Aquamen: To pozwol ze ja ci cos powiem - a nawet pokaze. (picrel)

Uzmyslowi ci to jakim ograniczonym jestes skoro cyferki w nicku bierzesz jako rok urodzenia. No ale po raz kolejny - wymaganie inteligencji od wyborcy konfederacji to jak nauczenie swini latac - to se ne da.

BTW moja matka juz nie
Pobierz
źródło: gorzki99
Witamy beneficjenta 500+, jak tam moje pieniążki? Smakują? Dobre? Ile narobiłeś dzieci dla zapomóg? No przyznaj. Same się na świat pchajo co? Hehe. Grażyna nogi na bok bydo pieniądze hyhy.


@Aquamen: Czyli sie sprawdza - wyborca konfederacji to debil :)

Jestem singlem, bez dzieci, zatrudnionym na UoP. To panstwo mnie bardziej okradlo niz ty kiedykolwiek zobaczysz na koncie. To ja place na ciebie.

Musze przyznac ze zrobiles mi dzien - wiedzialem
@gorzki99: poważnie to oddaj dowód staremu i idź spać bo jutro do szkoły masz

To panstwo mnie bardziej okradlo niz ty kiedykolwiek zobaczysz na koncie. To ja place na ciebie.


Niezły żart, wiesz, że 500+ zabierają ci rodzice?

wiedzialem ze wyborcy konfederacji to debile


Sorosowy piesek, jak myślałem.
Niezły żart, wiesz, że 500+ zabierają ci rodzice?


@Aquamen: To jest dopiero niezly zart. NIe zyja od kilku lat a zabieraja. Tego nawet morawiecki by nie wymyslil.

Btw jutro to mam do roboty zeby mnie mogli okradac na takiego pasozyta ja wybrca konfederacji.
@gorzki99: Stary się wj&$wi jak się dowie, że go pochowałeś za życia. Wyborcy konfederacji to uczciwi przedsiębiorcy, rolnicy, ludzie pracujący na twoje kredki. Zapamiętaj to sobie, to dzięki nam twój stary może nie czuć wstydu posyłając cię do szkoły z nowym plecakiem bo pieniądze z wypłaty są na wódkę.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.