Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gorzki99: ale wiesz, że jesteśmy obywatelami Unii Europejskiej prawda? Z nas dwojga to ty masz mniejsze prawo głosu bo jeździsz "po całym świecie" a ja nie opuszczam granic UE.
@gorzki99:

To dlaczego nie glosujesz w wyborach prezydenckich we francji czy niemczech?


Brałem w ostatnich nawet udział prezydenckich będąc w "delegacji" i wiesz co? Bardzo dobra rzecz. Niestety miałem wybór tylko mniejszego zła i wygrał długopis.

A we Francji czy Niemczech nie mogę głosować w tamtejszych wyborach do Bundestagu na przykład bo zachód nie rozdaje "głównych" obywatelstw jak cukierków jak to robi PiS. Zachód ma resztki rozumu.
@Aquamen: Mozesz. Zamelduj sie tam, mieszkaj, pracuj a za jakis czas bedzies mogl glosowac.

"Niemieckie obywatelstwo można uzyskać na dwa sposoby:
Gdy udowodnimy, że mamy niemieckich przodków. Niemieckie obywatelstwo uzyskujemy w tej sytuacji poprzez stwierdzenie pochodzenia.
Gdy udowodnimy wieloletni pobyt na terenie Niemiec i tak zwany "żywotny interes" łączący nas z Niemcami (taki jak firma czy rodzina)."

"Obywatelstwo francuskie można uzyskać na trzy sposoby:
Poprzez miejsce urodzenia. Dziecko urodzone na terytorium
@gorzki99:

Czyli starczy ze sie we francji hajtniesz


Ale ja chcę się hajtac w Polsce bez socjali nie we Francji. Będę głosował na konfe tak długo aż będę mógł wrócić i się hajtać na moich warunkach.

Pozdrawiam.
Będę głosował na konfe tak długo aż będę mógł wrócić i się hajtać na moich warunkach.


@Aquamen: Tylko pamietaj ze mozesz miec problemy z rozwodem jak slawus bedzie pisal prawo :)

Rowniez pozdro :)
@gorzki99: jesteś starym kawalerem co ty możesz wiedzieć o rozwodach.To jakby kaczor wypowiadał się na temat rodzin(oh wait( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Źle zrozumiałeś Mentzena albo powtarzasz lewackie pierdy. No cóż...
  • 0
Na twoim miejscu też bym tak odpowiedział żeby nie wyjść na prawiczka :P


@Aquamen: I kolana rzecz w ktorej sie roznimy. Ja nie mam powodow sciemniac. NIe chce mi sie bajek pisac. A juz na pewno nie na portalu ze smiesznyi obrazkami.