Wpis z mikrobloga

@gorzki99:

Mieszkam w pl i tu pracuje

Mam to gdzies bo to ja stawiam te montownie (a precyzyjniej to je podlaczm i uruchamiam) na calym swiecie (no moze poza grenlandia i australia - tam jeszcze zesmy fabryki nie uruchamiali)


Coś ci się zaczęła retoryka pierd&lić. Wybierz jedno.
  • Odpowiedz
Coś ci się zaczęła retoryka pierd&lić. Wybierz jedno.


@Aquamen: DELEGACJA to zbyt abstrakcyjny dla ciebie termin? Popros pania z polaka niech ci wytlumaczy.

Mieszkam w pl i tu pracuje. Czasem jezdze w delegacje jak trzeba chlopakow na fabryce wspomoc. Ale zazwyczaj to skladam im osprzet ktory oni na fabryce podlaczaja.


To juz cie przeroslo co nie?
  • Odpowiedz
@gorzki99:

DELEGACJA


Choj nie delegacja jak twoja praca polega na wyjeżdżaniu z Polski po całym świecie. Niczym się nie różnisz ode mnie który wyjedzie dopiero jak zagłosuje na Konfe.

Ludzie którzy pracują za granicą też często zjeżdżają do Polski. Ja na przykład ci powiem, że bardziej niż ludźmi głosującymi spoza granic Polski gardzę hipokryzją.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Ty serio nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? Trolujesz czy udajesz?

Kidys jezdzilem w normalnym trybie - 3 tyg w delegacji na tydzien w domu. A od jakis 3 lat mam to we dupie bo mi sie nie chce.

Wez zaplac komus zeby ci to
  • Odpowiedz
Kidys jezdzilem w normalnym trybie - 3 tyg w delegacji na tydzien w domu.


@gorzki99: i co oddawałeś wtedy głos czy skreślałeś krzyżyk tylko w połowie? Idąc twoja logiką powinieneś tylko pół nie? No bo jak? Nie było cię w kraju przez 18 miesięcy z 36. Nie miałeś prawa głosować. Hipokryzja.

Wiesz co to jest
  • Odpowiedz
@Aquamen: Oczywiscie ze glosowalem bo ja nie spierdzielilem z kraju:

i spadam budować sobie przyszłość gdzie indziej.


Moja przyszlosc caly czas byla tutaj. Jak pracujesz w innym miescie niz mieszkasz to tez nie ozesz glosowac na prezydenta miasta w ktorym
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Oczywiscie ze glosowalem bo ja nie spierdzielilem z kraju:


Haha no tak to nie działa, ja też będę chciał kiedyś tu wrócić jak ty po delegacji a ten głos może mi w tym pomóc. Mogę dzięki temu zbudować Polskę do której
  • Odpowiedz
Dziękuję Mocium Panie.


@Aquamen: Prosze. I mimo wszytko zle Ci nie zycze. Wracaj nawet tak jak ja - co 3 tygodnie na tydzien do tego bagna do ktorego reke przylozysz. Przynajmniej przez tydzien poczuj.

Ale z tego co widze to zrobisz inaczej. Pomieszkasz sobie 5-10-15 lat za granica gotujac nam pieklo a wrocisz jak juz sami sobie z tym poradzimy. No coz...tez jakies
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Wracaj nawet tak jak ja - co 3 tygodnie na tydzien do tego bagna do ktorego reke przylozysz. Przynajmniej przez tydzien poczuj.


Ojejku jak ja ci dziękuję za pozwolenie na powrót. Poważnie to ja już pracowałem za granicą o czym jest w moim wpisie i były to też wyjazdyz których się zjeżdżało tyle, że dłużej byłem w "delegacji"(xD)
  • Odpowiedz
@Aquamen: No u ns jest 6 tyg (jak poza europa). ALe zawsze sie wraca. W delegacje sie nie jedzie "budowac sobie przyszosci gdzie indziej"

Pojmujesz ta "drobna" roznice? Roznice pomiedzy wyjazdem do pracy a budowaniem przyszosci gdzie indziej?
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale wiesz, że jesteśmy obywatelami Unii Europejskiej prawda? Z nas dwojga to ty masz mniejsze prawo głosu bo jeździsz "po całym świecie" a ja nie opuszczam granic UE.
  • Odpowiedz
a ja nie opuszczam granic UE.


@Aquamen: To dlaczego nie glosujesz w wyborach prezydenckich we francji czy niemczech? Przciez jestes obywatelem UE wiec masz prawo decydowac?
  • Odpowiedz
@gorzki99:

To dlaczego nie glosujesz w wyborach prezydenckich we francji czy niemczech?


Brałem w ostatnich nawet udział prezydenckich będąc w "delegacji" i wiesz co? Bardzo dobra rzecz. Niestety miałem wybór tylko mniejszego zła i wygrał długopis.

A we Francji czy Niemczech nie mogę głosować w tamtejszych wyborach do Bundestagu na przykład bo zachód nie rozdaje "głównych" obywatelstw jak cukierków jak to robi PiS. Zachód ma resztki rozumu.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Mozesz. Zamelduj sie tam, mieszkaj, pracuj a za jakis czas bedzies mogl glosowac.

"Niemieckie obywatelstwo można uzyskać na dwa sposoby:
Gdy udowodnimy, że mamy niemieckich przodków. Niemieckie obywatelstwo uzyskujemy w tej sytuacji poprzez stwierdzenie pochodzenia.
Gdy udowodnimy wieloletni pobyt na terenie Niemiec i tak zwany "żywotny interes" łączący nas z Niemcami (taki jak firma czy
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Czyli starczy ze sie we francji hajtniesz


Ale ja chcę się hajtac w Polsce bez socjali nie we Francji. Będę głosował na konfe tak długo aż będę mógł wrócić i się hajtać na moich warunkach.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Będę głosował na konfe tak długo aż będę mógł wrócić i się hajtać na moich warunkach.


@Aquamen: Tylko pamietaj ze mozesz miec problemy z rozwodem jak slawus bedzie pisal prawo :)

Rowniez pozdro :)
  • Odpowiedz
@gorzki99: jesteś starym kawalerem co ty możesz wiedzieć o rozwodach.To jakby kaczor wypowiadał się na temat rodzin(oh wait( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Źle zrozumiałeś Mentzena albo powtarzasz lewackie pierdy. No cóż...
  • Odpowiedz