Wpis z mikrobloga

Czy opłaca się handlować na buffie? Moje wrażenia
Miałem do opylenia 3 kosy i rękawice, sprzedałem wszystko za ~87% tego co dostałbym na steamie (ceny z tego samego dnia) i teraz co najlepsze -> Dwie przykładowe rzeczy które chciałem kupić, na buffie są za uwaga... odpowiednio 75% i ~71% ceny na steamie* xD
Czyli na danym przykładzie, jak na steamie brakowałoby mi ~$430, tak na buffie brakuje mi ~$110 ( ͡ ͜ʖ ͡)


#csgo #csgotrade #buff163
psposki - Czy opłaca się handlować na buffie? Moje wrażenia
Miałem do opylenia 3 kosy...

źródło: 2023-05-14_22h34_15

Pobierz
  • 21
@psposki
czyli w skrócie jakbym chciał sobie moje skinki zamienić na jakieś inne, to na buffie najbardziej się opłaca to zrobić :) ? sprzedając na rynku steam i kupując je tam więcej "stracę"?
@psposki: Również polecam. Wszystkie skiny z Kato 14 tak sprzedałem. Wczoraj wystawiłem buy ordera na Talona DamaSteel MW za 3k rmb, bo ceny ładnie spadły z 3.5k i dzisiaj rano miałem już kupionego z dobrym floatem 0.07.
@Boniekk: na buffie masz 2.5% prowizji na stimie z 12% nie zawsze sie giga oplaca bo to zalezne od ceny w jakich ludzie wystawiaja
Najlpeiej sobie zobaczyc ile kosztuje przedmiot ktorych chcesz i ktory masz i sprawdzic ile ci wyjdzie na stimie a ile na buffie ale w 90% przypadkow wyjdzie wynik na korzysc buffa
  • 0
@Vanderwill: Tak, no praktycznie nie ma, buff sam wysyła oferte przez api a ty tylko potwierdzasz w apce steama (do tego możesz porównać datę dołączenia do stema i poziom profilu który wysłał ofertę a to co się wyświetli w apce).
Pamiętaj, że to nie jest automat do sprzedaży/wymian tylko sprzedaż między użytkownikami.

Na teraz? Nie. Czy kiedyś będzie? Tego najstarsi górale nie wiedzą, ja się tego nie obawiam.