Wpis z mikrobloga

234 507 + 18 + 20 + 11 + 34 + 31 = 234 621

Takie bolidowe trasy z tego tygodnia

18 km - Trasa objazdowa Katowice - Sosnowiec - Czeladź - Siemianowice - Katowice, przy okazji spotkałem rzepior.

20 km - Trasa lokalna Katowice - Sosnowiec z odwiedzeniem wielkiej konewki w Parki Harcerskim

11 km - Kręcenie po katowickich stawach Morawa i Borki

34 km - Katowice - Siemianowice- Wojkowice - Będzin - Dorotka - Sosnowiec- Katowice

Wycieczka na klasyk czyli wzgórze świętej Doroty w Będzinie. W zasadzie większość trasy ścieżkami + wyjątkowo zjazdem do centrum Będzina (okolice zamku). Trasa poza okolicami i samą Dorotką ma mało ciężki fragmentów. Przez Siemianowice i Wojkowice przeleciałem komfortowo. Gorzej trochę przez Będzin bo tam jakość tej ścieżki nie powala + miałem okazję prawie zgubić stopkę w jednym miejscu. Pogodowo było świetnie.

31 km - Katowice- Sosnowiec - Jaworzno - Mysłowice - Katowice

Dzisiejsza trasa do trójkąta trzech cesarzy z powrotem przez zadupia Jaworzna i Mysłowice.

To jest coś w stylu "po co się tam pchałem?" a i tak wybieram. Czerwony Szlak Dawnego pogranicza jest w niektórych miejscach jest w stanie takim jakby tam ruskie czołgi chwile temu przejechały więc możliwie próbowałem do Trójkąta dostać się wałem na rzece. Potem powrót ul Mostową i ścieżką taką trochę dziką przy rzece Przemszy. Wiem że tam się źle jedzie ale już nie pierwszy raz przeklinałem. Następnie wyjazd na Wysoki Brzeg w Jaworznie i skrótem do Parku Promenada w Mysłowicach skąd już rzut berem to Kato. Dziś pogodowo wisiały chmury ale nic z nich nie wylazło

W komentarzu więcej zdjęć

#rowerowyrownik #rower #sosnowiec #katowice #bedzin

Skrypt | Statystyki
sylwke3100 - 234 507 + 18 + 20 + 11 + 34 + 31 = 234 621

Takie bolidowe trasy z tego ...

źródło: PXL_20230510_123942453

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz