Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zrobiłem sobie przerwę od oglądania Klapka i Zezola, tag śledzę cały czas. Ostatnio włączyłem sobie jeden odcinek i zauwazyłem, że Klapkers urósł w piórka trochę, zrobił się z niego taki ura-bura król podwóra. W towarzystwie najgłośniejszy, zawsze ma coś do powiedzenia (taki balon mocny vlog), wydaje polecenia tonem rozkazującym lokajowi i jakimś dwóm czopkom z Polski - generalnie robi się na szefa a to zwykły gołodupiec jest. Jeden fałszywy ruch, traci konto na YT i zmiata gonz planszy.#raportzpanstwasrodka
  • 4
Jeden fałszywy ruch, traci konto na YT i zmiata gonz planszy


@President_Hubert: to jest właśnie całe imperium Klapkersa czyli skomplikowany system naczyń połączonych, który jest trywialny do kompletnej destabilizacji w postaci nieoczekiwanego wydatku w wysokości 100 dolarów. On przecież nie ma nic. "Żona" to według prawa obca osoba, córka w papierach ma ojca nieznanego, nieruchomości nie ma żadnej bo nie może, rodziny w Kambodży nie ma żadnej (teściowie go prędzej kopną
On przecież nie ma nic. "Żona" to według prawa obca osoba, córka w papierach ma ojca nieznanego, nieruchomości nie ma żadnej bo nie może, rodziny w Kambodży nie ma żadnej (teściowie go prędzej kopną w dupę, ostatnio mu nawet jedzenia nie dali tylko poszczuli psami xD),


@darth_invader: @President_Hubert @GnackiZyzio I jeszcze Łysy udowodnił, że Gapa jest tak biedny, że nie da go się okraść :D