Wpis z mikrobloga

@Marcines: Blanka dała z siebie wszystko i zrobiła co mogła po prostu z tak nudną piosenką i słabymi efektami nie miała szans np z tym gościem z Finlandii, który zrobił prawdziwe show. Jeżeli już do czegoś można się #!$%@?ć to raczej do przebiegu eliminacji gdzie faktycznie wyszło dość kontrowersyjnie ten Jann też mi jakoś nie podszedł, ale ten Dominik Dudek miał nawet przyjemną nutkę i wydaje mi się, że najlepiej by
Dominik Dudek miał nawet przyjemną nutkę i wydaje mi się, że najlepiej by nas reprezentował


@gardzenarodowcami xD z tym to byśmy nawet do finału nie weszli, Jann jako jedyny miał szansę na duży sukces, prowadził w zagranicznych rankingach i u bukmacherów i to wtedy, gdy też Käärijä został wybranych w fińskich eliminacjach (choć jeszcze nie było Loreen, bo Szwedzi dopiero w marcu wybierali), po ogłoszeniu Blanki od razu spadliśmy na końcowe miejsca.
@Taszi najmniejsze kursy na zwycięstwo w głównym konkursie, dużo bukmacherów umożliwia obstawianie Eurowizji i dużo ludzi obstawia, od wielu lat kursy bardzo mocno pokrywają się z końcowymi wynikami. W tym roku u bucków, po ogłoszeniu wszystkich wykonawców, cały czas prowadziła Szwecja i tuż za nią Finlandia. Bukmacherzy praktycznie idealnie też przewidzieli kto wyjdzie z półfinałów, w pierwszym 10/10, w drugim 9/10. Większość TOP10 też przewidzieli, jedynie Hiszpanię i Francję przeszacowali. No i
@PlanetHell pierwszy raz oglądałeś eurowizję? Zawsze w trakcie polskiego kawałka przy pokazywaniu numerów SMS prowadzący mówił „nie możemy głosować na polski utwór, ale widzów zagranicą prosimy o to”. Zobacz sobie na głosu televotingu, wszędzie jest dokładnie tak samo. Póki Turcja była w eurowizji to zawsze Niemcy dawali im 12 pkt. Jugole sobie nawzajem dają 12 mimo nienawiści między krajami (ale wciąż jest sporo diaspory). Tak to po prostu działa