Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki dostałem zaproszenie na wesele i nie mam z kim iść.

Z jednej strony bliska rodzina, więc nie wypada nie iść, bo wyjdę na przegrywa.

Z drugiej strony 30lvl, więc idąc samemu wyjdę na przegrywa.

Praktyczne wszystkie znajome są w związkach, więc musiałbym szukać jakiejś przypadkowej os. towarzyszącej i jeszcze myśleć o tym, żeby zapewnić jej w miarę jako taką zabawę i się nie skompromitować.

Co robić?

#przegryw #wesele



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co zrobić w tej sytuacji?

  • Nie iść 30.6% (41)
  • Iść samemu 52.2% (70)
  • Iść z randomową osobą towarzyszącą 17.2% (23)

Oddanych głosów: 134

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

idąc samemu wyjdę na przegrywa.


Imo to nie jest twój wieczór tylko młodych, jesteś tylko jednym z wielu gości. Jeśli ogólnie towarzystwo ci odpowiada to idź samemu i baw się dobrze. Nie idziesz tam po to żeby się pokazywać i żeby o tobie #!$%@? (o czym po którymś kieliszku zapomną zupełnie) tylko w celu zabawy - zjedz coś dobrego, wypijesz kielona czy kilka i tyle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja mam podobnie, chodzę aby na wesela do bliskich rodzin, Sam.
Nie mam znajomych, laski z dawnej szkoły zajęte dawno.
Na weselu jest lipa, nie masz z kim zatańczyć, pogadać, jedynie co ci zostaje to jeść i pić, a ciotki pytają się gdzie partnerka, to mówię że musiała wyjechać w delegacje.
  • Odpowiedz
@komuch92: ja na ostatnim weselu jakim bylem , byłem jedyna osoba powyżej 16-17 roku życia która była bez osoby towarzyszącej. Wszyscy mlodzi mieli swój osobny stolik gdzie siedzieli ze swoją towarzyszącą a ja jedyny siedziałem wśród osób starszych czy obok rodziców. Wszyscy mlodzi siedzieli z sobą. Kompromitacja tzwela.
  • Odpowiedz