Wpis z mikrobloga

W poniedziałek wieczorem spotkanie przez tindera przy alko z julką 19lvl 7/10, a we wtorek kolejne spotkanie z kolejną różową przy alko (tutaj niestety nie julka; taka zwykła, przeciętna dziewczyna).

Fajna sprawa? Niekoniecznie. Mocny #schizoid (tj. schizoidalny typ / zaburzenie osobowości) here i nic z tego nie wyjdzie i tak na 95%. Mieć psychikę 1.5-2/10 jeśli chodzi o tworzenie relacji (nawet niezobowiązujących) nie jest fajne, nie polecam XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder
  • 17
@Ivan_III: oj tak jaki ja jestem inny od wszystkich, płatek śniegu, kazdy jest po**any na swoj sposob tylko sie z tym kryje i nie chwali sie tym na prawo i lewo bo gówno to obchodzi innych, wiec nie rób z siebie kogoś nadzwyczajnego bo to co najwyżej śmieszne
ale ty szczerze chcesz normalnej relacji


@analboss: W zasadzie to po cichu liczę na seks, którego i tak z miejsca prawie na pewno nie otrzymam (1 raz w życiu mi się udało, ale tylko 1). Relacja niezobowiązująca w stylu FwB byłaby też w porządku pod warunkiem, że byłaby oparta na pieniądzach / seksie, a nie emocjach / uczuciach. Oczywiście i tak nic z tego koniec końców nie wyjdzie, więc moim długoterminowym