Wpis z mikrobloga

Uwaga, apel do wszystkich narzekających na zidiocenie społeczeństwa. Sam wczoraj byłem zdziwiony popularnością tagu Eurowizja, jakieś rozkminy kto z kim i dlaczego, było nawet jakieś zdjęcie z ogniska ludzi którzy to oglądają ( wyższy lvl zidiocenia, w sumie smutny widok), ale po 5 min zrobiłem to co zawsze czyli ... dodałem na czarno. Dzięki temu mamy świadomość występowania problemu, ale nie jesteśmy jego częścią;)

Idiokracja to proces niewątpliwie postępujący, zaczęło się to od MTV które zamiast puszczać muzykę zaczęło puszczać randki gejów, potem było już coraz gorzej. A dlaczego? Bo ludzie to oglądają. Mamy niejako zakodowana naturę podglądaczy, postęp technologiczny znacznie nam to ułatwił, większość z nas nie wie w jaki sposób jest zbudowany i jak działa telefon , ba większość nie wymieni w nim nawet baterii chociaż towarzyszy nam 80% dnia. Korzystamy z rzeczy zrobionych przez mądrych ludzi, nie interesując się jak powstały, lecz tylko jaką rozrywkę mogą nam zapewnić. Obawiam się że to jest taki krąg życia, gdzie cywilizacja dochodzi do takiego etapu gdzie interesują ja tylko przyjemności i wkrótce po tym nie jest zdalna dalej funkcjonować i następuje reset. Opowieść o Sodomie i Gomorze dzieje się na naszych oczach.
  • 6
jakieś zdjęcie z ogniska ludzi którzy to oglądają ( wyższy lvl zidiocenia, w sumie smutny widok)


@FirstWorldProblemz:
Idioci, idioci wszedzie!!!
Nie bawi ich ro co mnie bawi, jednoczesnie bawi ich to co mnie nie bawi.

IDIOCI!!!