Wpis z mikrobloga

Mirki czy wy też tak macie, że w sumie to tęskno wam za wyrywaniem nowych dziewczyn i ogólnie nowych wrażeniach (if u know what i mean) i myślicie nad powrotem, a z drugiej strony to chodzicie ze swoją #gf już ponad rok i boicie się, że ją stracicie jak będziecie tak szarżować? ;-)

Taka trochę sytuacja bez wyjścia :P

Chociaż jakichś innych cycków dotknąć by się mogło :D

#pytanie #nocnerozkminy #kiciochpyta
  • 19
@Cripex: też po roku miałem podobny kryzys, zrobiłem wtedy małą głupotę za którą żałuję do dzisiaj (nic strasznego, ale potrafi moralniak wymęczyć). Generalnie jak czujesz, że to nie ta, to po ludzku z nią zerwij i szukaj nowej, a nie oszukuj za jej plecami. A jak to jednak ta, to nic nie rób, ciągoty przejdą jak docenisz co masz, a nie zrobisz nic głupiego, czego byś mógł żałować. Mógłbym się trochę
@Cripex: Nie zrozumiałeś mnie kompletnie. Póki Twoje myśli o innych kobietach nie sprawiają, że chcesz spróbować ją zdradzić, to jest okej. Jeśli jednak pojawi się pokusa, żeby coś poderwac tylko po to, zeby sprawdzić jak to jest, dowartościować się, złapać nowego cycka, czy jak to sobie nazwiesz, to jesteś szują.
już ponad rok


@Cripex: sorry ale skisłem trochę, przez rok to się jeszcze dobrze nie poznaliście ;) Zdrada jest bez sensu - zakładam, że nie masz żadnych wspólnych zobowiązań, kredytu, dzieci. Jak chcesz się brać za inne to zostaw tą i tyle. Nic na siłę.
@Cripex: Myśl o zdradzie to dla Ciebie sygnał, że nie jesteś w ten związek zaangażowany, że nie zależy Ci na tej kobiecie i że powinieneś się zastanowić co z tym fantem zrobić. Albo rybki, albo akwarium.