Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: wczoraj ktoś pisał, że Polska została oceniona wczoraj w półfinale przez dziennikarzy na 4 miejsce. Co się stało,że nagle na ostatnim miejscu jesteśmy?
  • Odpowiedz
@Hogataa26: 80-90% blogów eurowizyjnych ma po prostu dalej ból dupy ze Jann nie pojechał, stąd taka ocena nie mająca pokrycia w rzeczywistości. Na szczęście jakiś 40 latek w Mołdawii czy Albanii będzie mieć w dupie dramy eurowizyjne i będzie głosować tylko bo mu się piosenka spodoba.
  • Odpowiedz
  • 1
@Edenes: co jak co, ale to ludzie wczoraj głosowali. Żadne jury.
@exile17 no tak, ale mówili, że Polska musiała byc dość wysoko, skoro dali ich na finał na 4 miejscu, bo dają takie kraje, które sobie w miarę poradzili w półfinale.
No to 19 miejsce Norwegii tragiczne i dość dziwne xD baba ma głos jak dzwon
  • Odpowiedz
  • 0
@Hogataa26 z tego co wiem to teraz jury bierze pod uwagę staging, ale i tak nawet z tym ocenianiem myślę, żeFinlabdia zajmie jakieś 7-10 miejsce u jury. Za to Polska końcówka stawki.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: wszystkich. Do teraz inne eurowizyjne media mają ból dupy, najpierw o niewybranie Janna którego większość ogłosiła zwycięzcą jeszcze przed preselekcjami i teraz złość że Blanka "zabrała" miejsce Gruzji która była też jedną z faworytek na finał. Też dziwi mnie Norwegia, zwłaszcza że lokalsi uwielbiają tą piosenkę (szybko stała się viralem na TikToku). Olałbym sugerowanie się tą prasą i patrzył jedynie na bukmacherów.
  • Odpowiedz