Wpis z mikrobloga

Napewno dyskrecja bo zapach jest o wiele mniejszy. Ja mam małą tolerancję i komora jest dla mnie za duża więc mieszam z damianą bo tytoniu podobno nie można. Jak ktoś dużo pali to pewnie będzie za mała i bateria też szybko będzie padać (u mnie to nie problem). Jest to też ekonomiczne bo faza mocna z małej ilosci suszu (u mnie przynajmniej jak zresztą w każdej postaci) i jeszcze można przepalony susz
@zsokiemowocowym kupiłem analoga do vapowania dynavap mam ten sam efekt bez baterii i się zastanawiam jak to działa na bateriach.
Długo się rozgrzewa? Często też eba ładować? Urządzenie solidne?
Kruszysz? Cxy topki lecą? Smak ok? Można przepalić za długo grzejąc? Sam ustawiasz temp
@przemek-: tak temperaturę ustawiasz sam od około 170- 210, trzeba kruszyć, smak jest jeśt lepszy przy niższej temp. Potem czuć takim spalonym popkornem to znaczy ,że już koniec palenia. Około 20- 30 sekund trwa nagrzewanie.
Mi bateria wystarcza zupełnie ale ja mam słabą tolerancję i pale 30s zamiast 4 minut. A i jeszcze nie kupuj taniego szitu z chin bo ja mialem i potem poczytalem że ma izolację z wlokna szklanego