Wpis z mikrobloga

Niemożliwym są ceny nad Polskim morzem xD nie chce robić jakiś anegdotycznych porównań, ale w zbliżonej cenie można wyrwać apartamenty we Włoszech czy Chorwacji. Wtedy przynajmniej mamy pewność, że będziemy mieli pogodę, a nad Bałtykiem to tylko sinice, kapryśna pogoda i rybka za 80zł/100g. Pozdro i na pochybel wybrzeżnym hotelarzom.

#polska #wakacje #baltyk #morze
  • 4
  • Odpowiedz
@whoru: Coś mnie ostatnio tchnęło i zarezerwowałem sobie pokój (studio) w widokiem na morze w Albanii, na zdjęciach widok jest mega na początku września (w Albanii co najmniej 20 stopni jest przez 290 dni) i wyszło mnie 1100 za tydzień. Doliczając koszt dojazdu i taniego póki co jedzenia i tak będzie taniej i pewniej z pogodą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc naprawdę dziwię się, że ludzie jadą
  • Odpowiedz
@whoru: tak to prawda ale nad morze jedziesz powiedzmy 500km a do wloch/chorwacji 2500. To dodatkowe koszty, nie kazdy lubi jezdzic autem etc. Dodatkowo w polsce dogadasz sie po polsku co zaskakujące xD więc jestes w strefie komfortu nie masz problemow z dogadaniem sie i wszerlkimi wynikajacymi z tego komplikacjami i czujesz sie dobrze a chyba o to na koncu chodzi w wakacjach. pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz