Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wchodzić z rana na wykop i czytać komentarze pod znaleziskami xD

Dzisiaj na przykład się dowiedziałem, że Lidl specjalnie wszczepił patogeny w mięso, które sprzedaje w swojej sieciówce w Niemczech, by obrzydzać smak mięsa ludziom XDDD

https://wykop.pl/link/7096387/lidl-patogeny-na-miesie/komentarz/116414387/

#wykopshitsays #bekazwykopkow #heheszki #bekazprawakow #bekazpodludzi
Kryspin013 - Uwielbiam wchodzić z rana na wykop i czytać komentarze pod znaleziskami ...

źródło: NBb8HGj

Pobierz
  • 32
@Kryspin013: sklep celowo uszkadza swój produkt i naraża się na straty. Brzmi logiczne. Pewnie do masła też dodają jakieś substancje, aby się gorzej rozsmarowywało po chlebie. Albo sprzedają gumy do żucia po których jeszcze bardziej wali z gęby.

Ah prawaki i ich kreatywność w kreowaniu ataków na ich jestestwo . Gdyby prawaki poświeciły czas i energię jaką poświęcają szuraniu na coś bardziej pożytecznego...
  • 24
@Kryspin013: a za rok dwa powiesz a miałeś racje jednak wszczepiali nie dobre niemczuszki


@Czerwone_Stringi: Od tych patogenów w mięsie chyba masz problem ze składaniem zdań w zrozumiały sposób xD

@Kryspin013: sklep celowo uszkadza swój produkt i naraża się na straty. Brzmi logiczne. Pewnie do masła też dodają jakieś substancje, aby się gorzej rozsmarowywało po chlebie. Albo sprzedają gumy do żucia po których jeszcze bardziej wali z gęby.


Ah
Kryspin013 - >@Kryspin013: a za rok dwa powiesz a miałeś racje jednak wszczepiali nie...

źródło: YVqzsJ0

Pobierz
nic - czytam
jablonowski - ogladam
konfederacja - glosuje

na takiego mi wyglada co wszystko wszystko juz przejrzal, o wszystkim wie, akurat byl na spotkaniu prezesow sieci to slyszal ze prezes lidla chce mieso wycofac, zwiekszenie limitow marihuany w jednym 10 milionowym panstwie to spisek wszystkich miliarderow, ktorzy wprowadzaja nwo zeby nas zniewolic, ale zapomnieli ze to na caly swiat mialo byc xD
  • 10
na takiego mi wyglada co wszystko wszystko juz przejrzal, o wszystkim wie, akurat byl na spotkaniu prezesow sieci to slyszal ze prezes lidla chce mieso wycofac, zwiekszenie limitow marihuany w jednym 10 milionowym panstwie to spisek wszystkich miliarderow, ktorzy wprowadzaja nwo zeby nas zniewolic, ale zapomnieli ze to na caly swiat mialo byc xD


@harrame: @Ka4az No i klasyka:
- TO NIE NASZA WOJNA
- ukrofile
itd.

Za konfą też jest
Kryspin013 - >na takiego mi wyglada co wszystko wszystko juz przejrzal, o wszystkim w...

źródło: quHx3ap

Pobierz