Wpis z mikrobloga

Jakim cudem nie przeszła Gruzja to ja nie wiem. Przecież tam było prawie wszystko . Świetna , dobrze wyprodukowana i ciekawa piosenka. Jedynym minusem był zbyt mało rozbudowany tekst, ale sama oprawa muzyczna to wynagradzała. W dodatku świetna inscenizacja , fajny klimat i dobry wokal.

Jakby Polska odpadła mając taki występ i piosenkę jak Gruzja to chyba na następne lata nie oglądałbym już tego konkursu.
Jak wyczytywali ostatni kraj to miałem nadzieję na odpadnięcie rozczarowującej Słowenii i awans Gruzji. Występ Słowenii mnie nie zachwycił bo nic ciekawego na scenie się nie działo. Piosenka w miarę solidna ,ale nic więcej .Oni wszyscy stroili tylko dziwne miny. Od czasu eliminacji nic ciekawego nie przygotowali na występ na Eurowizji.

#eurowizja
  • 4
@Edenes: Też jestem zawiedziony brakiem Gruzji w finale oraz występem Słowenii, choć tu mimo wszystko awans zasłużony.

Belgia lub Estonia powinny odpaść, czuję, że między 9 a 11 miejscem (Albania, Estonia, Gruzja) nie było dużych różnic, ciekawe, czy to wprowadzone głosowanie reszty świata mogło mieć wpływ na ostateczne wyniki...