Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Otwarte pytanie do wykopków. Czy mężczyźni po 30 nie mają żadnych zainteresowań i o niczym z nimi nie można porozmawiać?

Jedyne tematy to pieniądze (praca lub ich side job), sport (oglądanie lub granie) i rodzina (bombelki i wakacje)

A każda osoba która ma jakiekolwiek inne zainteresowanie poza tą świętą trójca jest uważany za dziwaka.

Fan malowania warhammera? Dziwak. Fan filmów? Dziwak. Pasjonat geopolityki? Nerd. Pasjonat komputerów i gier - geek. Fan oglądania Waszek? Dziwak.

Czy tylko mnie to trochę męczy ze świat jest taki nudny i ze nie ma z kim porozmawiać na ciekawe tematy? Ja rozumiem że nie ma czasu żeby się interesować czymś innym. Pomiędzy wychowywaniem dzieci, spłacaniem kredytu i zarabianiem pieniędzy nie ma czasu na nic innego. Tylko że każdy staje się takim nudnym robotem i czuje się przez to samotny...

Co nie rozpoczynam jakiś temat, to przez to że ludzie nie znają tematu, uważają ze się przechwalam. A ja po prostu chciałbym porozmawiać o czymś ciekawszym niż jakości pieluch.

Ewidentnie problem jest po mojej stronje tylko jak to naprawić? Czy zrobienie sobie bombla, wzięcie kredytu i pracowanie po 15h dziennie jest receptą na szczęście?

#zalesie #pieniadze #rodzina #antynatalizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No sport to też przecież zainteresowanie. Dokładnie tak jak @Ashurbanipal pisze, jak nie możesz się z nimi dogadać to się po prostu z nimi nie zadawaj. Chociaż IMO w dorosłym życiu pieniądze i robienie pieniędzy to zajebiste zainteresowanie.
  • Odpowiedz