Wpis z mikrobloga

Byłem se w hebe i ten Limoncello Season mega mega mi przypadł do gustu. Taki zapaszek, typowo z mega letnim dniem na plaży mi się kojarzy. Ale wydaje mi się, że słabą projekcję mają i wydaje mi się, że możliwie tańszą i lepszą alternatywą były ten Citrus Cedro ale tego zapachu w ogóle nie znam. Zna ktoś oba te perfumy? #perfumy
notaccepteded - Byłem se w hebe i ten Limoncello Season mega mega mi przypadł do gust...

źródło: lim

Pobierz
  • 2
@notaccepteded: oba zapachy sa dość do siebie podobne i mocno są oparte na cytrusach a głównie na bergamotce
według mnie citrus cedro jest znacznie bardziej drzewny, el ganso według mnie leży bliżej od oryginały czyt. DHC
ale co do parametrów obu to nie wiem, zdawały się nie siedzieć zbyt dobrze, ale może też kwestia temperatury i ilości psików
@notaccepteded pierwszego nie znam, ale limincello akurat mam. na początku fajna cytryna ale dosyć szybko znika, a później pachnie trochę jak taka cytrynowa tarta xD i muszę przyznać że może nie ma niewiadomo jakiej projekcji, ale trwałość jest przyzwoita (jak na letniaka). na koszulce czuć go praktycznie cały dzień.