Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mr_3nKi_: Przeczytaj wpis
Czasem jak gram i kliknę kombinację do zmiany WASD na strzałki, to nie wiem jak wrócić do WASD ponownie.
I potrzebna mi kombinacja na zmianę WASD na strzałki, bo ta sama kombinacja zadziała z zmianą strzałem na WASD

Jedyne rozwiązanie, które znam do zresetowania tego i powrotu WASD na WASD to reset komputera
A szkoda mi przerywać grę bo mam gównianą klawiaturę, która nie ma tego w
  • Odpowiedz
Przeczytaj wpis

Czasem jak gram i kliknę kombinację do zmiany WASD na strzałki, to nie wiem jak wrócić do WASD ponownie.

I potrzebna mi kombinacja na zmianę WASD na strzałki, bo ta sama kombinacja zadziała z zmianą strzałem na WASD


@MePix: Przeczytałem kilka razy i właśnie tego nie
  • Odpowiedz
@MePix: kupiłem K530 Pro i kabaret jest z ich firmware, a w zasadzie brakiem. W sensie jak chcesz przypisać dodatkowe ustawienie klawiszowi np. pauza muzyki to na przypisany klawisz traci on swoje pierwotne zastosowanie np. nie możesz już wpisać cyfry 9 jak pod nią zaprogramowałeś pauzę XDDDDD To jest tak bez sensu XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorkel: Co?
Mi działa normalnie, sprawdź czy nie masz switcha zepsutego i nie masz przypadkiem cały czas wciśniętego FN

No chyba, że ustawiłeś makro na 9 a nie FN+9 wtedy to też ma sens
  • Odpowiedz
@MePix: jak ustawiłeś makro na FN+9, ja takiej opcji w ich firmware nie mam XD? Ja mogę tylko przypisać funkcję do poszczególnych klawiszy
  • Odpowiedz
@MePix: dobra sprawdzę dzisiaj raz jeszcze swojej wersji firmware i się upewnię, a powiedz jak ogólnie wrażenia z klawki masz? Ja ogólnie bardzo pozywnie oceniam, tylko właśnie brak udogodnień z softem blokuje mi polecenie jej komukolwiek :L
  • Odpowiedz