Wpis z mikrobloga

  • 0
@#!$%@?: ok znalazłem nowsze filmiki i jest jeszcze gorzej xd

zaintrygował mnie, dotąd myślałem, że to nerdzik ale ogarnięty życiowo
ze strimów chyba ma trochę kasy, pamiętam, że z nvidią współpracował a mieszka jak patostreamer o co w tym chodzi? xD
ciekawe uniwersum
ultrasonic - @#!$%@?: ok znalazłem nowsze filmiki i jest jeszcze gorzej xd

zaintrygo...
  • Odpowiedz
@ultrasonic: Chodzą słuchy na czacie pancernikowym że to tylko mieszkanie do streamowania, które sobie Pan prowadzący remontuje w wolnym czasie. A na co dzień mieszka gdzie indziej.

Ile w tym prawdy? Nie wiem, tylko przekazuje plotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale moim zdaniem brzmi to wiarygodnie - bo niby co robi z psem w czasie streamowania? I dlaczego pies musi dzwonić żeby wyjść na spacer?
  • Odpowiedz
@ultrasonic: To jest stary film, z czasów przed banem na twitchu, czyli przed odcięciem kasy od reklamodawców. Obecnie jest gorzej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dokładnie tak, to tylko mieszkanie do streamowania, na codzień mieszka gdzie indziej z partnerką ;)


@Frettka: Ta partnerka ma biało czarną sierść?
  • Odpowiedz
nam

@Protectorx: to samo mówili o klocuchu a dalej tworzy kontent, a jedyne co Ojciec "nam" udostępnia to narzekanie, stres, jaskrę oraz rage.
Niech serio sobie daruje ten kontent i zadba o zdrowie bo skończy jak Gonciarz.
Stres nie jest w jego stanie wskazany więc jeżeli tego typu "stalkerskie" akcje pomogą by sobie odpuścił streamowanie to będzie dobre dla jego zdrowia.
  • Odpowiedz
@deodendron: nie musisz oglądać Bonzia jeżeli tak Tobie źle. Ja właśnie lubię go za taką stałość - jest sobą.

Podoba mi się bo nie jest to typ jak te youtuberskie zj3by pokroju tych co strimowali Minecrafta i nagle przerzucili sie na gównocontent family friendly bo wg excela wyszło, że się to bardzo opłaca xD
  • Odpowiedz
Wonziu jak i jej luba są osobami publicznymi i akcje ludzi, którzy wspominają o Instagramie nie różnią się niczym od "stalkowania Adriana Chmielarza na twitterze" jak to Wonziu mówił, że robi na KrokietKastach.
Tutaj jest EOT w ramach którego z tą wiedzą każdy ma prawo zrobić co chce.
Wiadomo w granicach prawa by nie zaryzykować akcji od wkvrwionych Elefantów #pdk
deodendron - Wonziu jak i jej luba są osobami publicznymi i akcje ludzi, którzy wspom...

źródło: IMG_20230513_151752

Pobierz
  • Odpowiedz