Wpis z mikrobloga

Właśnie w Centrum Marihuany odmowiono mi recepty i konieczna jest wizyta stacjonarna, ktorych nie prowadza wiec srodki przepadaja. Czy to normalna procedura? Nie mam dokumentacji medycznej na moj stres, brak apetytu i problemy ze snem. Co radzicie dalej zrobic, wyklocac sie o zwrot kasy czy d=odpuszczac?
#medycznamarihuana
  • 4
@cochize1: odpusc i idz gdzie indziej, mi za pierwszym razem tez odmówili bo "papiery przynies, mieszkasz w holandii itd) Nie mów im za dużo bo mogą się przestraszyć, oni też odpowiadają jakby coś bylo podejrzane i by mieli kontrole
  • 0
na razie zarzucilem im ze dali odpowiedz po 1 zdaniu w formularzu, wiec poprosili o dodatkowe informacje i ze niby przekaza lekarzowi. Wiec szczegolowo rozpisalem sie jak glupi, ale nie sadze ze to cos zmieni (jakby co dam znac). A w takim razie, gdzie indziej sie udac, zeby bylo bezproblemowo i najlepiej tez w formie formularza?
@cvssivn: na zielonytemat.pl też mi nie wystawili. Tzn. Dostałem wczoraj receptę na s-lab, ale to mi średnio pomaga. Dziś zamówiłem receptę na red no 2, ale nie dalo bo każą przyjść.