Wpis z mikrobloga

w majówkę jechałem autostopem przez bałkany i wziął mnie na stopa Ukrainiec nową beemką serii 7, myśleliśmy że to jakiś oligarcha ucieka od wojny i jedzie sobie na wakacje a okazało się że gość to żołnierz który jedzie po drony na front ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokazywał nam filmiki z wojny jak strzelał z moździerzy pod kijowem, okazuje się że nie każdy Ukrainiec w dobrym aucie to uciekinier z frontu

#ukraina
  • 7
zajebiscie ze to jest tak trudne do uwierzenia a naprawdę się stało XD fajnie że na wykopie są ludzie którzy w ogóle nie znają świata i myślą że taka sytuacja to science fiction, mamy nawet selfika wspólnego ale nie udostępnię go żeby nie robić problemów nikomu
@pal95: jestem w stanie w to uwierzyć, bo trochę świata na stopa zjeździłem i kierowcy mieli masę ciekawych historii, a że ludzie mają w takich sytuacjach tendencję do otwierania się (i tak już cię pewnie nigdy więcej nie zobaczą) to można posłuchać co nieco xD

Tylko najgorzej potem było wracać do domu i pomijać 3/4 opowieści, bo rodzina by przy kolejnym tripie nie zasnęła ( ͡° ͜ʖ ͡°