Wpis z mikrobloga

Cały występ Blanki z Jury show nagrany prawdopodobnie z telebima.

Te wszystkie efekty dowalone do występu XDDDDDD jak to masakrycznie wygląda.
Jedynie w dance break poszli po rozum do głowy i go oszczędzili bez nakładek.

#eurowizja #polska #muzyka
saakaszi - Cały występ Blanki z Jury show nagrany prawdopodobnie z telebima.

Te wszy...
  • 18
  • Odpowiedz
@saakaszi: fajnie, że przez co najmniej 1/3 piosenki nie ma zbliżeń na Blankę, wiec nie widać, że nie śpiewa wtedy xd w refrenie to tylko solo solo i szołja szołja.
Ale trzeba przyznać, że po tym dancebreaku jest w stanie monorecytowac bez słusznej zadyszki, widać faktycznie musiała napracować się nad panowaniem nad oddechem.
  • Odpowiedz
@saakaszi: nie wiem o co chodzi że piszecie o tych chórkach, w sensie można puszczać coś nagranego nie śpiewane na żywo? Właśnie któryś raz patrze na jej próbę i mam wrażenie że leci z playbacku, nie widać żeby sama śpiewała, żenada.

a największy cringe mam na to machanie dłonią, jakoś mnie skręca z żenady na ten widok XD ale generalnie całokształt nie jest taki masakryczny, na pewno wolę coś takiego jak
  • Odpowiedz
@blablalbla No 3 rok można puszczać nagrane chórki, miało to w pandemii zmniejszyć liczbę potrzebnych osób i koszta, ale niektórzy tak tym manipulują że lecą jak z playbacku.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: W każdej edycji od kilkunastu lat głosują na siebie sąsiedzi, albo właśnie nie głosują bo są pokłóceni itd. Na polaków nigdy nie głosowali bo nikt nas nie lubił.

Od dzieciaka jak to oglądałem to było wiadomo kto na kogo zagłosuje albo kto na pewno na kogo nie zagłosuje bo politycznie nie było im po drodze :D

"W 2014 roku, kiedy w Europie trwały spory wokół większych praw dla homoseksualistów, wygrała
  • Odpowiedz
Na polaków nigdy nie głosowali bo nikt nas nie lubił.


@BornToDie69: I dlatego Michał Szpak zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów, no tak, to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do głosowania na sąsiadów - gdyby to tak działało, to ciągle wygrywałyby te same kraje, to ma może jakiś tam wpływ na dalsze miejsca, ale co z tego, że np. Cypr zagłosuje na Grecję, jak ich
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Bardziej mam bekę z osób, które hejtują Eurowizję, bo dziewięć lat temu wygrała baba z brodo xD A lubię Eurowizję za atmosferę, różnorodność, możliwość poznania ciekawych artystów z innych krajów czy świetny fandom. I mało kto o tym wie, ale w Polsce mamy najbardziej zaangażowane media eurowizyjne. Tak normalnie słucham bardziej alternatywnej muzyki, ale co roku czekam na perełki, wiele eurowizyjnych piosenek zostało ze mną na dłużej. A Eurowizja to
  • Odpowiedz
  • 3
mnie to #!$%@? jak mietczyński rozkmnił, że to ona wygra polskie eliminacje. Stwierdził, że skoro występowała na sylwestra w TVP1 to musi wygrać. Chłopska logika jak twardego elektoratu PiSu.
  • Odpowiedz