Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze @inrzynier Screen z Majory, ale najlepszą Zeldą jest Twilight. Pan inżynier się pomylił ;)


@Tylko_Seweryn: To nie ma znaczenia, która zelda jest "najlepsza". Istotne jest to, że to czym ta nowa zelda stała tzn dungeony w BoTW były po prostu nudne i nijakie, a postać się praktycznie nie rozwijała :/ Do tego wszystkie umiejki do przejścia każdego dungeona praktycznie dostawało się na początku gry.

Po za tym #!$%@?, ja nie
jak mniemam Stone Tower?


@Tylko_Seweryn: oczywiście! :)
@PurpleHaze: a to ok, screen jest z majora's mask jakby coś ;) ja polecam zagrać w wind wakera, dla początkowych graczy jest bardzo fajny, chociaż moją pierwszą był a link to the past i też powinno być fajne.
@Kryspin013: aonuma mi zabrał dungeony i radość z zeld tym samym. a w takim skyward sword pustynia z miejscowym cofaniem czasu mnie zauroczyła, widać,
@Kryspin013 pewnie masz rację, gralem we wszystkie Zeldy i tak w Botw brakowało Dungeonow ( divine beasty to nie to samo ) i często wialo pustką, aleeee bawiłem się świetnie mimo to. Nie grałem jeszcze w Zelde ToTk, leaków nie sledze wcale, chociaż wiem że są, liczę że nintendo wyciągnęło lekcje a sam trailer dał mi taki hype jakiego nie czułem od premiery Twilight Princess na gamecube.
@Tylko_Seweryn: ja mam problem z botw taki, że gra ma okropnie nierówny poziom trudności i na początku jest trudniejsza niż później. Jak pokonasz bestie to ganon jest tylko formalnością xD

Drugi problem jaki mam to BoTW to jedyna zelda do której nie jestem w stanie wrócić po przejściu a do innych zled wielokrotnie wracałem po latach np do Link's Awekening.

No trzeci problem. Jest master quest ale on jest bardziej upierdliwy
@Kryspin013 no w twojej bańce tak pewnie jest
( ͡º ͜ʖ͡º) Wind Waker to wspaniała gra, jednak nieskończona . Twilight Princess to OoT 2.0. W mojej bańce TP jest lepsze, ale możemy się kłócić, przytaczać argumenty, opinie itd. Jedynie stracimy czas, a i tak każde z nas zostanie przy swoim zdaniu ;)
@Kryspin013 no w twojej bańce tak pewnie jest

( ͡º ͜ʖ͡º) Wind Waker to wspaniała gra, jednak nieskończona . Twilight Princess to OoT 2.0. W mojej bańce TP jest lepsze, ale możemy się kłócić, przytaczać argumenty, opinie itd. Jedynie stracimy czas, a i tak każde z nas zostanie przy swoim zdaniu ;)


@Tylko_Seweryn: Nie, po prostu w TP i WW jeszcze nie grałem. Mam fizyczne wydania