Wpis z mikrobloga

Widząc te wszystkie sondaże dające konfie 11-13% i stawiające je jako 3 największa partia w sejmie chciałbym podziękować za to trollom z #neuropa bo to oni się do tego najwięcej przyczynili mimo, że cele mieli inne XDDD
W podzięce życzę wam podwyżki o 0,50 zł za każdy wpis i 21,37 zł jednorazowego giftu od waszej fermy trolli lub zmiane pracy w restauracji waszej socjalistycznej idolki spurek (takiego wyzysku zaserwowanego od waszej idolki socjalistki to nawet najwięksi kapitaliści by wymiękli XD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę, nie przestawajcie XD

#konfederacja #polska #polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewicy #bekazlewakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
W takim razie ja chciałbym podziękować konfie za to, że Platforma Obywatelska jest drugą partią w sejmie z poparciem niemal na poziomie 30 %. To dzięki waszemu szczuciu na Tuska jest możliwy tak wysoki wynik.
  • Odpowiedz
@ElMurano: Standardowo... byle by lewaków dupa bolała. Ciekawe czy tak samo będziecie pisać jak na podstawie rozporządzenia kościoła gietrzwałdzkiego zostaniecie skazani na kare więzienia przez konfederację za niechodzenie do kościoła, bo wolicie na wykopie siedzieć.
  • Odpowiedz
Widząc te wszystkie sondaże dające konfie 11-13% i stawiające je jako 3 największa partia w sejmie chciałbym podziękować za to trollom z #neuropa bo to oni się do tego najwięcej przyczynili mimo, że cele mieli inne XDDD


@ElMurano: wykop potęgą jest XD
  • Odpowiedz
  • 5
@ItsGrN: do wyboru mam skazanie na kare więzienia za używanie niewłaściwych zaimków do chorych psychicznie osób, które "zmieniają" swoją płeć co 5 minut z 2137 dostępnych lub za myślozbrodnie XD Wole Konfe
  • Odpowiedz
  • 13
@ItsGrN: a skazywanie za nie chodzenie do kościoła też jest z nami w pokoju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i z tego co mi wiadomo w lewackich stanach, wielkiej brytanii i inny zlewaczałych krajach takie wyroki już niestety zapadały.
  • Odpowiedz