Wpis z mikrobloga

Widząc te wszystkie sondaże dające konfie 11-13% i stawiające je jako 3 największa partia w sejmie chciałbym podziękować za to trollom z #neuropa bo to oni się do tego najwięcej przyczynili mimo, że cele mieli inne XDDD
W podzięce życzę wam podwyżki o 0,50 zł za każdy wpis i 21,37 zł jednorazowego giftu od waszej fermy trolli lub zmiane pracy w restauracji waszej socjalistycznej idolki spurek (takiego wyzysku zaserwowanego od waszej idolki socjalistki to nawet najwięksi kapitaliści by wymiękli XD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę, nie przestawajcie XD

#konfederacja #polska #polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewicy #bekazlewakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W takim razie ja chciałbym podziękować konfie za to, że Platforma Obywatelska jest drugą partią w sejmie z poparciem niemal na poziomie 30 %. To dzięki waszemu szczuciu na Tuska jest możliwy tak wysoki wynik.
  • Odpowiedz
@ElMurano: Standardowo... byle by lewaków d--a bolała. Ciekawe czy tak samo będziecie pisać jak na podstawie rozporządzenia kościoła gietrzwałdzkiego zostaniecie skazani na kare więzienia przez konfederację za niechodzenie do kościoła, bo wolicie na wykopie siedzieć.
  • Odpowiedz
Widząc te wszystkie sondaże dające konfie 11-13% i stawiające je jako 3 największa partia w sejmie chciałbym podziękować za to trollom z #neuropa bo to oni się do tego najwięcej przyczynili mimo, że cele mieli inne XDDD


@ElMurano: wykop potęgą jest XD
  • Odpowiedz
  • 5
@ItsGrN: do wyboru mam skazanie na kare więzienia za używanie niewłaściwych zaimków do chorych psychicznie osób, które "zmieniają" swoją płeć co 5 minut z 2137 dostępnych lub za myślozbrodnie XD Wole Konfe
  • Odpowiedz
  • 13
@ItsGrN: a skazywanie za nie chodzenie do kościoła też jest z nami w pokoju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i z tego co mi wiadomo w lewackich stanach, wielkiej brytanii i inny zlewaczałych krajach takie wyroki już niestety zapadały.
  • Odpowiedz